menu serwisowe philips

jacko58

New member
na pilocie podczs ogladania np zwyklych kanalow
wcisnij na pilocie pokolei 062596i ("i" na pilocie po wpisaniu cyfr pokolei trzeba chwile przytrzymac)
niewiem czy dziala na wszystkich philipsach ale sprawdzalem na kilku plazmach i lcd i dziala mozna dosc sporo ustawien dokonac ale by sie zapisaly trzeba wejsc w menu store (w menu serwisowym)i zatwierdzic klawiszem ok
ps.grzebiecie na wlasna odp. wiec lepiej przed jakimikolowiek ust. zapisac sobie na karteczce wszelkie ustawienia
pozdro cala ekipa
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
A mozna prosic o uzywanie polskiej czcionki? Ładnie proszę?
 

kolesmaniek

New member
Pilot serwisowy zastępczy

Witam kupiłem kilka lat temu Pilota serwisowego którym można wejść do menu serwisowego w TV Philips 32PW9509. Po przeprowadzce zgubiłem klucz który trzeba wpisać po wyświetleniu okienka na klucz. Jeśli ktoś ma takiego pilota lub wiec jaki jest ciąg cyfr które są potrzebne do wejścia w tryb serwisowy, proszę o odpowiedź.

2116hyd.jpg
 

RuteQ

New member
Witajcie
Zauważyłem dziś, że model 7108 42 calowy jest w promocji dnia w Euro (link nie podaję ale łatwo można znaleźć.

Cena to 3299 . Sądzicie, że warto? Do tej pory zastanawiałem się co najwyżej nad zakupem niższego modelu do 3k ale jak zobaczyłem tę opcję to mam mętlik w głowie:) Czy możliwe, żeby był jeszcze tańszy albo coś lepszego w tej klasie cenowej? Konsoli nie mam ale chciałbym sobie zapewnić możliwość grania bo może się na którąś zdecyduję..
 
Do góry