Media Droid MT70xx

pldeczek1

New member
ja miałem go kilka dni i zwróciłem do sklepu jednym słowem Tragedia przede wszystkim brak dzwieku 5,1 TYLKO STEREO nieważne jak podpinasz czy optykiem czy hdmi tylko stereo w urządzeniu za 500 zł niedowiary
A druga kwestia to taka iż android pisany jest na urządzenia dotykowe i zle sie je obsluguje nie wspomne już o dolączonym pilocie przez którego obsluga to dramat bez uzycia myszki nawet filmu nie przewiniesz
trzecia kwestia to tnie filmy full hd mam kilka 8-13 gb i nie daje rady !!!!
 

adamuadamu

New member
MT7002 - miałem 2 dni i sprzedałem.
jak wyżej: android jest fajny do urządzeń dotykowych - obsługa pilotem (w mt7002 to coś jako w ogóle kpina) czy myszą jest mało wygodna
-tnie wszystkie filmy - przetestowałem wszystkie możliwe odtwarzacze z marketu, zupełnie jakby jakiś proces w tle co kilka sekund wkraczał do akcji i zabierał moc procesora - sprawdzałem odtwarzanie z kilku pamieci (pendrive, hdd, karta sd), z samby, z netu(youtube); wyłączałem tez kompletnie połaczenia sieciowe - bez zmian. dodatkowe zacięcia czy przestoje przy filmach 720p i więcej w momentach jakichkolwiek szybszych zmian na ekranie
- wydajność ogólna żenująca - nawet na pierwszej planszy angry birds zdarzały się zacinki - takie jak opisałem powyżej. quadrant standard - ok. 1100pkt
- full hd? po hdmi ten sprzęt podaje 1280x720, brak możliwości podniesienia wyżej
- procesor: miał być 1,2ghz, a jest 1ghz
- nie da się włączyć z pilota...
- niechlujnie przygotowany soft - nazwa urządzenia to jakieś r29sdk, strefa czasowa na sztywno na +8 przy pobieraniu czasu z sieci, urządzenia usb montowane w jakiejś kosmicznej lokalizacji (usb/usbdisk/usbdisk0...) - nie wszystkie programy mają opcję wyjścia "powyżej" /sdcard, więc nie da się w nich skorzystać z danych z nośników usb; jakiś proces skanowania mediów potrafiący zeżreć cały RAM oraz 100% CPU, killowanie nie pomaga, bo uruchamia się sam co kilka-kilkadziesiąt sekund. z4root ani superoneclick nie działają, więc brak dostępu do ustawień systemowych, żeby sobie choć trochę fabrykę poprawić

wystarczy argumentów, żeby go nie kupować
 

boxster

Member
Czy najnowsze aktualizacje softu przyniosły jakieś pozytywne zmiany?
Czy testował ktoś ten odtwarzacz na sofcie Nonteca - klon sprzętowy?
Po aktualizacjach działa już FullHD i 5.1?
 
Do góry