Matryca 32LH5000

RobKow

New member
Witam,

proszę o udzielenie informacji na temat rodzaju matrycy w modelu 32LH5000, tzw, czy jest to matryca typu TN/TFT, MVA , PVA , WVA ,czy może IPS?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czy mogę wiedzieć jaki cel jest pytania, szczególnie że lecisz po różnych modelach różnych firm?
 

RobKow

New member
Matryca

Witam,

po prostu poszukuję LCD o dobrych parametrach ,w tym matrycy , a na stronach producentów brak jest takiej informacji.
Postawiłem pytanie na forum LG oraz SONY, gdyż porównuję dwa potencjalne do zakupu modele: LG 32LH5000 oraz sony 32V5500.
 

TomekEuro

New member
Ips

Witam,
mogę tylko wspomnieć że przedstawiciel LG Electronics. który prowadzi szkolenia dla nas od jakiegoś czasu, stwierdzil wyraznie ze LG od seri 5000 robi na matrycach IPS. Chcesz sie upewnic podjedz do pierwszego lepszego salonu i ze tak powiem popukaj w matryce.. ips'ki szybo wracaja do pierwotnego ulozenia kryształow i nie pozostaje piekna tęczówka. jeszcze jesli ma dodac cos od siebie lh 5000 jest tv lepszym i znacznie tanszym. USB robi duze wrazenie mkv dvix itp inteligenty sensor i kilka fajnych bajerow zwiaznych z menu. polecam ;)
 

mallo12

New member
Witam,
mogę tylko wspomnieć że przedstawiciel LG Electronics. który prowadzi szkolenia dla nas od jakiegoś czasu, stwierdzil wyraznie ze LG od seri 5000 robi na matrycach IPS. Chcesz sie upewnic podjedz do pierwszego lepszego salonu i ze tak powiem popukaj w matryce.. ips'ki szybo wracaja do pierwotnego ulozenia kryształow i nie pozostaje piekna tęczówka. jeszcze jesli ma dodac cos od siebie lh 5000 jest tv lepszym i znacznie tanszym. USB robi duze wrazenie mkv dvix itp inteligenty sensor i kilka fajnych bajerow zwiaznych z menu. polecam ;)

panowie a mi się popsuł właśnie ten tv gdzie dostać matryce ?
 
Do góry