Marantz SR7015 HDMI eARC

kampers

Member
Cześć.

Mam SR7015 podłączony jak na schemacie ponizej.

Amplituner skalibrowany za pomocą mikrofonu.

Problem nie problem ale np jak słucham youtube czy coś z TV i leci przez amplituner to wydaje mi się że jest za cicho w poruwnaniu np do Heos, Radia internetowego.

W heos czy radiu internetowym moge podbić głośność bez problemu.

Jeśli wybiorę w TV Audio - Digital - OPT 2 to dzwięk będzie lecial przez OPT 2 i moge podnieść jego głośność.

Pytanie jest takie:

Czy można zwiekszyć głośność do TV Audio które leci przez eARC ? Ja nie mogłem ponieważ pisze ze musze mieć dopisane źródło wejscia.

Czy ktoś ma problem z połączeniem wi fi i radio internetowe ? Status sieci wszystko ok ale po włączeniu radia " brak połączenia z internetem"


1678565345370.png

1678565500060.png
 
Ostatnia edycja:

Alt0S

Member
Jeśli chodzi o pytanie o głośność z TV Audio przez E-ARC, to masz podłączone S-PDIF, U mnie wszystko śmiga przez HDMI i działa. Co do sieci i radia,również bez problemu
 

Alt0S

Member
Polecam również skonfigurowanie ustawień marantz'a przez stronę www. Nie musisz wchodzić do ustawień z pilota
 

kampers

Member
Teraz z neta to fajnie :D

No znalazłem mały myk jak to podgłosić. Jak widzicie wyzej na załączonym zdjęciu w TV Audio nie mam nic przypisane i poziom sygnału jest zablokowany.

Wybrałem COAX1 - nie jest wogóle podpiete fizycznie ale mozna zmienić poziom sygnału :)

1678607027101.png


1678607000704.png
 

kampers

Member
Ja tu czegoś nie rozumiem. Po co mieszasz wyjście TV Audio po HDMI E-ARC i jeszcze masz COAX1
Nie ja nie mieszam, COAX1 wybrałem tak na test chodz go nie mam fizycznie podpietego. I wtedy mozna podgłośnić poziom sygnału na TV Audio.

Na ta chwilę jest tylko TV Audio - E-ARC nic wiecej :)
 
Do góry