Marantz 7010 vs Onkyo rz 1100

viki0987

Member
Zastanawiam się nad tymi dwoma ampitunerami. Niestety nie mam możliwości odsłuchu . Ampituner będzie wykorzystywany tylko do kina . Czy jest sens wydawać 2 tys.zł więcej na onkyo . Ktoś może porównywał ze sobą te ampitunery?
 

viki0987

Member
Rozmawiałem juz z kolegą Armanig .
Do amplitunera będzie podlaczona końcówka mocy na fronty. Amplituner będzie zasilać głośnik centralny oraz głośniki surround w przyszłości kolumny atmos.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Chyba bralbym Marantza bo to sprawdzona konstrukcja a Onkyo niestety to totalna nowosc i moga po jakims czasie powychodzic niedopracowania.

Pzdr
 

RAF1977

Banned
Ja mogę tylko napisać, że z marantza sr7010 jestem zadowolony. U mnie gra aktualnie z końcówką mocy mm8077.
Wcześniej z Yamaha stereo na front.
Obie opcje są ok ale z końcówką lepiej.
 

milewski81

New member
Ja mogę tylko napisać, że z marantza sr7010 nie byłem zadowolony. Odsluchałem nastepnie onkyo (modelu nie pamietam ale w porownywalnej cenie), Yamaha 3060 i pogodzilem sie z Marantz. :) Sprawdzałem z Atoll AV100 5.0 a teraz testuje z Emotiva XPA-5 - ma moc! co do jakości dzwieku to za wcześnie mówić wygrzewa sie *potrzebuje 100h
 

RAF1977

Banned
No moja też się wygrzewa 😀 ze 2tyg ja mam dopiero ale odkąd przód dałem w biamp, tak fajnie zaczęło grać, że dziś wyrzuciłem blaszki z reszty głośników, oczywiście, to nie to co biamp ale jest lepiej bez blaszek.
Jak kiedyś dokupię jeszcze wzmacniacz stereo na fronty, to cały dół pójdzie w biamp.
 
Ostatnia edycja:
Do góry