Mam lcd sony 32d3000 jaką nagrywarkę kupic ?

sztygar1

New member
Posiadam lcd sony 32d3000 jaką kupic nagrywarkę żeby najlepiej wykorzystac funkcje które posiada ten telewizor.

Proszę o poradę.
Z góry dziękuje
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Najlepiej Sony - dla wygody (jeden pilot). Koniecznie z twardym dyskiem. Jeżeli w tv masz HDMI, kup także model wyposażony w to gniazdo. Poszczególne modele Sony różnią się praktycznie tylko pojemnością HDD.
 
Ostatnia edycja:

sztygar1

New member
Witam.

Czy ten model nagrywarki będzie dobrym wyborem?
Sony RDR-HX 750B

Mam jeszcze jedno pytanie.
Czy jakoś odtwarzanego materiału przez nagrywarke będzie róniła sie od sygnały odtwarzanego przez odwarzacz DVD.
Mam na myśli urządzenia tej samej firmy i podobnej klasy.

Dziękuje za odpowiedź
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nagrywarki Sony mają bardzo przyzwoity tor wideo, jednak powinieneś kupić osobny odtwarzacz do oglądania płyt DVD. Szkoda nagrywarki do tego celu.

ArtS :)
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
ArtS007 napisał:
Nagrywarki Sony mają bardzo przyzwoity tor wideo, jednak powinieneś kupić osobny odtwarzacz do oglądania płyt DVD. Szkoda nagrywarki do tego celu.

ArtS :)
ArtS, to jest problematyczne. Nie ma sensu nagrywać na Sony a odtwarzać na Mancie. Znów zakup porządnego odtwarzacza to wydatek. Moja Sony RDR-HX910 "pracuje" jako video, dvd i cd w jednym i jakoś sobie radzi. Jeżeli głównie będziesz nagrywać na HDD (u mnie tak jest), zakup drugiej optyki wydaje mi się zbędny.
 

sztygar1

New member
Witam.

Jeżeli możecie napiszcie jaki model najlepiej kupić nagrywarki Sony i dvd Sony do tego telewizoru 32d3000.
Zależy mi na dobrej jakości.
Dziękuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wybór bardzo dobry to Sony 950
  • Twardy dysk o pojemności 250 GB umożliwiający nagranie do 710 godzin filmu (36 godzin w trybie HQ+)
  • Funkcja BRAVIA Theatre Sync – automatyczne sterowanie elementami zestawu po naciśnięciu przycisku
  • Wyjście HDMI z funkcją interpolacji do formatu 1080p – maksymalna jakość obrazu nawet na dużym ekranie
  • 2 porty USB do podłączenia drukarki zgodnej z PictBridge™, aparatu cyfrowego lub pamięci USB
  • Funkcja Music Jukebox – możliwość nagrania i odtwarzania do 999 płyt CD
  • Funkcja Photo Album – możliwość wyświetlania, przetwarzania i przechowywania fotografii cyfrowych oraz ich nagrywania na płyty DVD
13404
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Pablo1964 napisał:
ArtS, to jest problematyczne. Nie ma sensu nagrywać na Sony a odtwarzać na Mancie. Znów zakup porządnego odtwarzacza to wydatek. Moja Sony RDR-HX910 "pracuje" jako video, dvd i cd w jednym i jakoś sobie radzi. Jeżeli głównie będziesz nagrywać na HDD (u mnie tak jest), zakup drugiej optyki wydaje mi się zbędny.
Ja mówiłem o filmach DVD, ale nie nagrywanych z telewizji. To co nagrywam z telkewizji oglądam z reguły z HDD. Zaś do filmów mam osobny odtwarzacz. I nie miałem na myśli Manty. Sądzę, że wydatek niecałych 500 zł na np. Panasonic S53 będzie sensownym rozwiązaniem. Ja kupiłem swoją nagrywarkę z perspektywą, że będę z niej korzystał ładnych parę latek.

ArtS :)
 
Do góry