Mały budżet, małe wymagania (kolumny stereo)

ErrorDTe

New member
Witam

Poszukuję pary kolumn do małych prywatek w domu (pomieszczenie do 30m^2) oraz do słuchania muzyki tak w ogóle. Budżet to 500-900zł z czego prosiłbym o podanie typów z dolnego i górnego pułapu cenowego. Słucham muzyki klubowej oraz R&B, zależy mi bardziej na dużej głośności i potężnym basie niż na czystości dźwięku. Mam wzmacniacz MarantzPM-64. Nie oczekuje wiele bo wiem że wiele oczekiwać nie mogę. Liczę raczej na sprzęt używany. Myślę że wyraziłem się w miarę jasno. Dziękuję za ewentualne odpowiedzi i czekam na nie z niecierpliwością.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Uczciwie mówiąc to kwota jest dużo za mała na pożądnie grające kolumny w twoim metrażu. Jak ktoś ma pożądne JBL czy Klipsch to też ich nie sprzeda za 500 czy 900zł. Jedna nowa kolumna Klipsch RF 62 kosztuje ok 2k, nie mówiąc o RF 82. Tańsze są np. F3 ale cena za parę też w okolicach 3k. Nie ma sensu kupować żadnych kolumn typu Prism, Koda, VK bo szkoda do nich tego wzmaka. Jak coś tańszego to może Jamo s608. Na Allegro ktoś chce sprzedać za 1250zł na gwarancji.
 
Do góry