Magnat Supreme 2000 vs Jamo s606. Co wybrać?

rybaa1989

New member
Witam. Rozwazam zakup owo wymienionych kolumn Magnat Supreme 2000 oraz Jamo s606. Czy byl/jest ktos posiadaczem tych kolumn? A moze mial mozliwosc ich odsluchu? Prosze o rade co do wyboru. Co do metraza, do wyboru 2 pokoje: 15m2, 25m2. Pozdrawiam
 

rafal735r

New member
Zostan w 15m2 i kup za ta kase cos mniejszego, ale lepiej brzmiacego. Ani jedne ani drugie kolumny nie sa zbyt dobre, z ta roznica ze magnaty sa wieksze.
 

marecki6

New member
Bez reklam
heh ciekawa opcja odnosnie pokoju - tzn. mamy wybrac za ciebie w ktorym bedzie gral sprzet czy jak ? jezeli chodzi o jamo s606 to posiadaczy tych kolumn znajdziesz wielu na tym forum - jest tez osobny watek poswiecony s606
 

rybaa1989

New member
heh ciekawa opcja odnosnie pokoju - tzn. mamy wybrac za ciebie w ktorym bedzie gral sprzet czy jak ? jezeli chodzi o jamo s606 to posiadaczy tych kolumn znajdziesz wielu na tym forum - jest tez osobny watek poswiecony s606

Nie, że wybrać który pokój, mówię tylko, że do wyboru mam 2 pokoje. Ale ja chce porównanie tych głośników, recenzje owych czytałem, ale potrzebuję porównania.
 

marecki6

New member
Bez reklam
ok ale okresl w ktorym pokoju konkretnie bedzie ten sprzet gral bo 10m2 powierzchni do naglosnienia wiecej lub mniej to spora roznica ... jaki ampli bedzie to naglasnial ... jakie zastosowanie % kino/muzyka ... jaka muzyka
 

rybaa1989

New member
Bardziej zalezy mi na pokoju 25m2. Narazie posiadam amp YAMAHA RX-V430RDS, wiem, że ten amp jest za słaby do tych glosnikow, wiec bede w stanie zmienic amp i nawet dokupic do tego wzmaka. Muzyke chcialbym puszczac STEREO, a w film 5.1. Chcialbym stereo miec pod wzmakiem, a 5.1 puszczac z ampla (jezeli zachodzi potrzeba dokupienia wzmaka). Bardziej bede sluchal muzyki, 80% muzyka, 20% film, ale zalezy mi takze, zebym przy filmie mogl cieszyc sie wspanialymi efektami dzwiekowymi. Co do dzwieku, to zalezy mi na jakosci, przejrzystym dzwieku, dosyc mocnym basem. W razie imprezki/domowki, chce zeby glosniki dawaly mocnego kopa. W zasadzie slucham wszytkiego (techno,trance, disco,dance itd, oprócz rapu, rocka, metal).
 

rybaa1989

New member
Teraz na glosniki moge przeznaczyc do 1500zl, wlasnie nie wiem co wybrac, bo magnaty 2000 (dwie kolumny) dostane za 1200zl, a Jamo s606 HCs3 5.0 za 1500zl. A co do ampla i wzmaka, to zakupie to z czasem, do konca roku na luzie sie z tym wyrobie. Tylko teraz ile kosztowalby taki amp+wzmak, zeby pociagnal max z tych glosnikow? A moze masz jakas inna propozycje?
 

kaspersky69

New member
Od 2 lat jestem posiadaczem Jamo s606 hcs3 z subwooferem..
Nie słyszałem jak grają Magnaty, ale Jamo mogę szczerze polecić. To dobry zestw w tej półce cenowej.
 
Do góry