Magnat czy eltax ?

pigmalion

New member
Witam jam pytanko, które kolumny. Mogę rosić kogoś o sprecyzowanie dlaczego te a nie tamte i mniej więcej jak dźwięk będzie wyglądał w jednym i drugim zestawie ? Lubie kiedy bas nisko schodzi, wprowadza w "drgania". Nie znam się a kolumnach, trudno mi wybrać. Wstawić h

ttp://allegro.pl/kolumny-magnat-monitor-990-polecam-i1347944239.html
ttp://allegro.pl/kolumny-eltax-universe-koniecznie-zobacz-tanio-i1333463815.html
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
jedne i drugi "szalu nie robia" a o nisko schodzacym basie wprowadzajacym w drgania (zoladek jak sie domyslam:D) napewno mozesz zapomniec...
 

pigmalion

New member
No ok. wiem, że szał w głowie zrobi mi kolumna za 1500zł ale nie stać mnie na taką, więc z tych co pokazałem, którą byś wybrał dla siebie. Z dwojga złego które lepsze.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
zasmuce cie...
eltaxy "przerabialem", magnata slyszalem- nie wybralbym zadnych dla siebie, bo uwazalbym taki zakup za wyrzucony pieniadz.
do czego masz zamiar je podlaczyc ?
 

pigmalion

New member
Wiec tak...

Ma do wyboru 3 wzmacniacze :

marantz pm40/30
yamaha A-500
onkyo A-8820

W takim razie jakie kolumny mi polecisz?? am baaaardzo ograniczony budżet, chciałem się zmieścić w kolumnach max. 400zł. Do tej pory moja muzyka wydobywała się ze starej wieży Thomson, więc zadowolę się troszkę lepszym dźwiękiem a wydawało mi się że te kolumienki to sprawią.
 
Ostatnia edycja:
Do góry