MA BX6 i Yamaha rx-a880

pio9898

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam jak taki zestaw zagra???
Mam MA BX6, centralny głośnik też MA i stary amplituner, chcę zmienić na dobry z dużą ilością możliwości.
Docelowe pomieszczenie ok 35m2.
Głównie stereo, youtube, spopotify, oraz przesyłanie dźwięku do bumboxa JBL, muzyka to Pop, dance, listy przebojów :), chciałbym uzyskać fajny bas i dobrą jakość.
Głośników nie będę na razie zmieniał ponieważ podobają mi się wizualnie:)



Piotrek
 

wucash

Active member
Bez reklam
U mnie BX6 5.0 gra z Denonem X3300 - jak dla mnie idelanie. Teraz na amazon.de masz X3500h za 666 euro z 2 letnią gwarancją (ja tak kupowałem swojego Denona). Ja na razie bez suba daje radę z basem. U mnie salon 32 m2.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
BX6 to dobre kolumny, nie ma co myśleć o zmianie. Co do amplitunera możesz jeszcze pomyśleć o Onkyo TX-RZ830. Pisz na priva i posprawdzamy ceny żeby odciążyć twoje finanse.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Zależy jaki budżet ale jak napisałeś że głównie stereo to kup ampli z pre-out i z czasem dokupisz wzmacniacz pod stereo - wtedy zobaczysz co twoje klocki potrafią.
Sam RZ830 też jest bardzo dobrą opcją - świetny w kinie i dobry w stereo - zmiana będzie znacząca już przy samym ampli
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Małe szanse aby kolumny MA dobrze zagrały z Yamahą - oczywiście jeżeli ktoś jest choć trochę osłuchane .Jeżeli ktoś w życiu nic nie widział i nie słyszał to każde zestawienie będzie dobre

Odnośnie cen - posprawdzaj w różnych miejscach i nie zdawaj się z góry na ceny zaproponowane na tym forum ponieważ bardzo możesz się rozczarować ,wiem to po sobie
 

pio9898

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szukam amplitunera ponieważ nie chcę mieć więcej kloców, odbiornik sat i amplituner nic więcej.
Onkyo nie wiem???
Yamamha ma bluetooth dwukierunkowy fajny bajer do garażu:)
Budżet ok 5 tys
Chcę kupić fajny amplituner ale jaki??
Miałem na kilka dni marantz pm 6006, dżwięk ok ale (przepraszam) dupy nie urwało.
Stary pioneer zagrał lepiej.
Dajcie jakieś propozycje.
Czyli do MA Yamaha raczej odpada?
Lubie głośno posłuchać muzyki ale żeby to był fajny dźwięk.
Po kilku uwagach od Blackninja kupiłem TV philipsa i jestem mega zadowolony, teraz kolej na zmianę ampitunera.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Jeżeli ; stary ; Pioneer pasował to przyjrzy się nowemu Pioneer LX503 zmieścisz się w zakładanym budżecie i jeszcze trochę zaoszczędzisz.
 

pio9898

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli wybór pomiędzy Onkyo a Pioneerem.
Czy to prawda, że te dwa amplitunery są tego samego producenta, wyczytałem gdzieś że to bliźniacze klocki?
Bardziej podoba mi się wizualnie Pioneer, ale czy on zagra lepiej niż Onkyo???


Proszę o wasze opinie.


Piotrek
 

pio9898

Klub HDTV.com.pl
VIP
Onkyo zamówione u blackninja :) zobaczymy co będzie się działo :)
Czekam na info odnośnie zamówienia.
Cena super, jestem zadowolony.
Widziałem dzisiaj w MM ten amplituner kawał "grzmota" :)

Piotrek
 
Do góry