m2262d

LUPO78

Banned
Czy Ktoś Z Was Ma Ten Monitor Z Tunerem I Jak Się Sprawuje Ten Sprzęcik Jako Tv I Jako Monitor Lg M2262d.lg Na Razie Tylko Ten Model Wypuściła Na Rynek Polski,a Mają Być Jeszcze 19,20,23,27 Calowe Chyba Bo W Holandii I W Innych Krajach Już Są.jeżeli Chodzi O Specyfikację To Się Zapowiada Super I Ma Mpeg-4 ,ma Też Ciekawy Dizajn
 

LUPO78

Banned
LUPO78 napisał:
Czy Ktoś Z Was Ma Ten Monitor Z Tunerem I Jak Się Sprawuje Ten Sprzęcik Jako Tv I Jako Monitor Lg M2262d.lg Na Razie Tylko Ten Model Wypuściła Na Rynek Polski,a Mają Być Jeszcze 19,20,23,27 Calowe Chyba Bo W Holandii I W Innych Krajach Już Są.jeżeli Chodzi O Specyfikację To Się Zapowiada Super I Ma Mpeg-4 ,ma Też Ciekawy Dizajn
na stronie LG POLSKA jest opis tego monitorka,a na stronie LG GLOBAL są pozostałe modele z dokładniejszym opisem parametrów i fotkami dobrej jakości http::eek:k: //monitortv.lge.com/main.html
 

LUPO78

Banned
LUPO78 napisał:
na stronie LG POLSKA jest opis tego monitorka,a na stronie LG GLOBAL są pozostałe modele z dokładniejszym opisem parametrów i fotkami dobrej jakości http::eek:k: //monitortv.lge.com/main.html
dołączam fotki
 

Attachments

  • wallPaper1_1920.jpg
    wallPaper1_1920.jpg
    402,2 KB · Wyś: 165
  • wallPaper3_1920.JPG
    wallPaper3_1920.JPG
    498,9 KB · Wyś: 154
  • wallPaper0_1920.jpg
    wallPaper0_1920.jpg
    423 KB · Wyś: 153
  • resource.jpg
    resource.jpg
    64 KB · Wyś: 1324

LUPO78

Banned
LUPO78 napisał:
na stronie LG POLSKA jest opis tego monitorka,a na stronie LG GLOBAL są pozostałe modele z dokładniejszym opisem parametrów i fotkami dobrej jakości http::eek:k: //monitortv.lge.com/main.html
miałem okazje go wczoraj w Saturnie obejrzeć na własne oczy z tyłu z przodu z boku i od dołu-monitorek naprawdę ładnie wykonany,pomacaćałem,pobawiłem się ustawieniami-menu super czytelne i łatwe w obsłudze,obraz z anteny nie był za dobry ale na pozostałych to samo było z tego powodu co się dowiedziałem od sprzedawcy to leci na jednym sygnale 30 sprzętów po rozdzieleniu tak więc tu trzeba wybaczyć ten fakt :)
 

LUPO78

Banned
odświeżam temacik- monitorek odtwarza jpeg i mp3 przez usb z tego co się doczytałem na innym forum jest możliwość uruchomienia dvix w menu serwisowy,dobra info dla posiadaczy,ja jeszcze nie uruchomiłem,ale w niedalekim czasie mam zamiar - więcej info do strony na priv bo oficjalnie są problemy z wrzuceniem adresu :lol::lol::lol: i jeszcze specyfikację dorzucam
 

Attachments

  • LG_M62D_Leaflet.zip
    1,2 MB · Wyś: 269
Ostatnia edycja:

franc774

New member
Witam. Dzięki @LUPO78, również odblokowałem ten usb i teraz czyta divx działają napisy txt,zrobiłem to za pomocą pilota"EMTEC"(25/30zł) z przyciskiem shift.Pilot programujemy kodem -0119(TV), następnie przyciskamy shift tak aby zapaliła nam się dioda i naciskamy"AV"lub"ENT".Teraz wyskoczy nam okienko z prośba wpisania hasła,wpisujemy pilotem od monitora 0000 .Wchodzimy w zakładkę "Tool Option" i tam zmieniamy zakładkę z EMF-PM na EMF-PMM, z pilota return i mamy już divx. Dodam ze sprawdzałem jeszcze pliki z roz.mkv ale mi nie zadziałało, sprawdzę jeszcze inne pliki w jakości HD i dam znać.Polecam

Ps.
@LUPO78 nie dałem wcześniej znać bo miałem problemy z netem/kompem. Dzięki serdeczne za pomoc i Pozdrawiam
 

LUPO78

Banned
ok mkv chyba nie idą bo próbowałem,tylko że ten plik był trefny-co do hd też nic nie puszczałem-jeżeli ci w napisach nie będzie pokazywało polskich znaków to zmień na latina 2 w ustawieniach USB
 

marioking

Member
W tym tv trzeba stosowac jakies sztuczki z krajami by DTV smigalo? U mnie nic nie znajduje, mimo ze na komputerowym tunerze usb z mikro-antena wykrywa wszystkie bez problemu.

Mam wersje softu 3.17. Skad wogole wziac nowsza? Bo na stornie lg nic nie widze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry