Lista kanałów Samsung UE55H8000 - Cyfrowy Polsat

rosomak2000

New member
Witajcie,

Mam od pewnego czasu ogromny problem z wgraniem listy kanałów do w/w telewizora.
Oczywiście mam moduł CI+ w CP. Listy zamieszczane na stronie Polsatu dedykowane do Samsunga działały do te pory bez problemu. Niestety (chyba) po ostatnim update softu w TV nowe listy (20.08) dostępne na stronie Polsatu nie wgrywają się - wyskakuje błąd listy kanałów. Co ciekawe miałem starą listę którą wcześniej wgrywałem (z maja) i ona również się już nie wgrywa!? Stąd wniosek że winny raczej jest update softu TV. W przypadku eksportu i ponownego importu listy kanałów na USB wszystko działa jak należy - problem w tym, że nie działają nowe listy dostępne na ich stronie.

Wypróbowałem chyba wszystkie dostępne narzędzia do edycji/sortowania kanałów i nie doszedłem do rozwiązania. Czy ktoś miał podobny problem? Wiem, że mogę zeskanować niebo i poukładać je ręcznie na TV ale zajmie mi to wieki.

Z góry dzięki za pomoc.
 

rosomak2000

New member
ok, tylko problem jest taki, że listy na cp wgrywane do chansort nie działają na TV.
Jak wyeksportuje listę z TV to z tego co wiem w chansort nie ma możliwości dodawania nowych kanałów?
 

jurekl14

New member
Witam.
Nie dawno zmieniłem telewizor z serii ES na H.
O ile do starego używałem kilku programów do edycji listy kanałów na nowym ChanSort i ChannelListPCEditor nie działają.
Czy istnieje inny soft do edycji listy z którym listy z serii H będą kompatybilne.
Odbieram Cyfrowy Polsat przez moduł CAM i DVBT.
 

rosomak2000

New member
Może komuś się przyda:

Wraz z kolejną aktualizacją tv serii H przestały być kompatybilne z listami od innych serii TV Samsung. Oznacza to, że właściciele tych TV korzystający z modułu Cam w CP są zdani sami na siebie - info z CP.

Oczywiście Samsung Polska ma to w głębokim... każą ułożyć listę z poziomu TV
 

jurekl14

New member
Najnowsza wersja ChanSort (2014-11-04) już poprawnie obsługuje listę kanałów do serii H. Być może również ostatnia aktualizacja softu (2171) miała wpływ na poprawną obsługę list.
Cyfrowy Polsat - moduł CI+, pakiet familijny plus DVBT.
 
Do góry