LG OLED65BX3LB - pytanie odnośnie zamiany z Samsunga 55 q70rat

Jann

New member
Cześć, mam pytanie odnośnie opłacalności wymiany samsunga podanego w temacie na LG OLED65BX3LB. Mam okazje zamienić TV z niedużą dopłatą 1500 zł. Nie jestem przekonany do oledów, czy taka zamiana jest opłacalna? Zależy mi na dobrym skalowaniu obrazu hd tv , aby netflix chodził bez problemu oraz xbox. Z tego co wyczytałem w Internecie LG świeci ciemniej niż samsung.
Proszę i szybką poradę.
 

Jann

New member
A jak wygląda sprawa z wypalaniem się modelu LG? U mnie często włączone są wiadomości, filmy z czarnymi paskami bądź gry.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowe Oledy X mają już 7 zabezpieczeń .
Możesz dodać przeformatownie i spokojnie da radę.
Wybrałbym Oled BX - bez wątpliwości.
Masz dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł .
No i jeszcze jedną poradę dostajesz po zakupie.
 

SDman

Banned
Czyżby porada dotyczyła zakupu osuszacza powietrza ? OLED bardzo nie lubi wilgoci tak jak Covid.
Suche powietrze wspomaga transmisję wirusów taki "pat".
 

Jann

New member
Nowe Oledy X mają już 7 zabezpieczeń .
Możesz dodać przeformatownie i spokojnie da radę.
Wybrałbym Oled BX - bez wątpliwości.
Masz dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł .
No i jeszcze jedną poradę dostajesz po zakupie.

Co to za pakiet o wartości 500 zł? Trzeba się gdzieś zarejestrować? A ta porada dotyczy czego ?:)
 

SDman

Banned
Cześć, mam pytanie odnośnie opłacalności wymiany samsunga podanego w temacie na LG OLED65BX3LB. Mam okazje zamienić TV z niedużą dopłatą 1500 zł. Nie jestem przekonany do oledów, czy taka zamiana jest opłacalna? Zależy mi na dobrym skalowaniu obrazu hd tv , aby netflix chodził bez problemu oraz xbox. Z tego co wyczytałem w Internecie LG świeci ciemniej niż samsung.
Proszę i szybką poradę.
Ciekawe czy w BX coś się poprawiło -muszę przetestować ale chyba po nowym roku (szał zakupów obecnie)
:!:http://www.hdtv.com.pl/forum/1592796-post3.html
 

pantomima

Banned
I8
Ciekawe czy w BX coś się poprawiło -muszę przetestować ale chyba po nowym roku (szał zakupów obecnie)
:!:http://www.hdtv.com.pl/forum/1592796-post3.html

Będziesz testował w markecie ? Super !
Tylko nie zapomnij zabrać ze sobą swojego "przyjaciela"miernika, jak również reszty narzędzi, całego spektrum
akcesorium wliczając w to swoje materiały testowe (treści /bzdury tvpinfo) na ten super pięcio minutowy test w warunkach sklepowych ,na nie skalibrowanym odbiorniku.
Później oczywiście podziel się wynikami swoich testów .

Nie zapomnij sie odnieść w kwestii powidoków/wyapaleń . Taki kilkunasto minutowy test na tą przypadłość będzie wysoce miarodajny i rzetelny ....



Ostatecznie porównamy wyniki Twojego testu choćby z testem Kikiego .Porównamy również Twoje spostrzeżenia zdobyte na podstawie kilkunastominutowego oglądu tv na sklepowej półce z wnioskami kogoś , kto korzysta z takiego tv na codzień jako jego zwykły użytkownik, np.ja .

Całe szczęście, że nikt nie bierze tych Twoich dyrdymałöw na poważnie, nie sugeruje się tymi bzdurami , ktorymi emanujesz.

Może powiedz proszę ,jaki oled miałeś tak na dłuższą chwilę?

Miałeś choć jeden , obcowałeś choć z jednym profesjonalnie skalibrowanym bez względu na markę, by móc tak ochoczo wypowiadać się w kwestii jakości generowanego obrazu przez tą technologię ?

Wspominasz o A8'GX,CX ... - który z nich miałeś w domu skalibrowany ?

Nie miałeś żadnego.Naczytałeś się o nim w sieci , lub kolega miał i mówił ...

Powiedz w takim razie , ile telewizorów posiadałeś od chwili zakupu tej swojej oklepanej przez siebie plazmy z 2013 roku czy tam jakoś tak ?

Żadnego ! I ty śmiesz ludzi , potencjalnych klientów naprowadzać na jakiś zakup ( w tym jak i wielu podobnych wątkach, co robisz nieprzerwanie)?
Jak Ty bladego pojęcia nie masz , jak dany odbiornik sprawuje się w domowych warunkach .

Kiedys wspomniałeś, że nie wypowiadasz się w temacie jak dany odbiornik sprawuje się w graniu, bo nie grasz (nie posiadasz konsoli), więc jak możesz się wypowiadać w temacie tego jak sprawuje się dany tv, jeśli również go nie posiadasz ?
Zapewne Twój bystry umysł nie dostrzega analogii .


Reasumujac - papier przyjmie wszystko, a później tego efektem są tacy "testerzy" jak Ty , których każdy rozsądny człowiek omija z daleka .

Tester z Ciebie , jak z koziej upy trąbka ;)
Jak byś miał olej w głowie, to byś nawet nie wyskakiwal tutaj z takim g.fnem,ale to ponad Ciebie .

Popraw sobie stopkę, bo z techniką To Ty jesteś grubo na bakier.
Twoja zużyta 7 letnia plazma napewno nie jest wzorcem, no chyba że dla podobnych Tobie fachowców.

I na koniec - nie dyskutuję z Tobą ze względu na potęgę Twojego umysłu, zasób wiedzy , bo jedno i drugie to ciemnogród . Zwyczajnie tylko przestrzegam forumowiczów przed takimi pseudo fachowcami jak Ty , punktuje uwydatniam kompletny brak wiedzy.



Bez odbioru.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jann
- Co to za pakiet o wartości 500 zł?

Pakiet
- Kalibracja profesjonalna gratis
- Wtyczki gratis
- Sprawdzenie zafarbu
- Aktualizacja
- Dostawa gratis.


Trzeba się gdzieś zarejestrować?
- dla niebieskich członków forum, jest gratis
Zaloguj się w Klubie HDTV .

A ta porada dotyczy czego ?:)
Porada dotyczy wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy.
- wartości dopłaty Oleda nad LCD !
 

Jann

New member
Jann
- Co to za pakiet o wartości 500 zł?

Pakiet
- Kalibracja profesjonalna gratis
- Wtyczki gratis
- Sprawdzenie zafarbu
- Aktualizacja
- Dostawa gratis.


Trzeba się gdzieś zarejestrować?
- dla niebieskich członków forum, jest gratis
Zaloguj się w Klubie HDTV .

A ta porada dotyczy czego ?:)
Porada dotyczy wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy.
- wartości dopłaty Oleda nad LCD !

Kupiłem oled LG bx :) czyli jeśli wykupię subskrypcję np. Roczną to dostanę powyższe gratisy, tak ?
 
Do góry