LG OLED65BX3LB jakie śruby do uchwytu na ścianę

PiotrekVik

New member
Witam szanowne grono,

Nabyłem TV jak w tytule. Zamierzam powiesić go na ścianie na uchwycie po poprzednim telewizorze. Uchwyt pasuje jednak nie mam śrub do mocowania TV do uchwytu. Śruby po poprzednim telewizorze nie pasują. Szukam informacji o śrubach pasujących do LG OLED65BX3LB. W instrukcji znalazłem, że są to śruby M6 ale to nie jest wystarczająca informacja gdyż potrzebuję jeszcze informacji o długości takiej śruby, jej twardości oraz typie łba (to chyba niekoniecznie jest istotne). Alternatywnie, czy ktoś mógłby mi polecić sklep internetowy, w którym kupię zestaw śrub do telewizora jak w tytule?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Piotrek
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
zadzwon do serwisu LG i powinni Ci powiedziec. Na pewno bedzie to M6, ale musisz znac przede wszystkim dlugosc i srednice sruby.Typ lba raczej nie gra roli
 

PiotrekVik

New member
zadzwon do serwisu LG i powinni Ci powiedziec. Na pewno bedzie to M6, ale musisz znac przede wszystkim dlugosc i srednice sruby.Typ lba raczej nie gra roli
Wielkie dzięki, tak też zrobię.

P.S. W międzyczasie udało mi się dotrzeć do instrukcji obsługi uchwytu dedykowanego temu telewizorowi przez producent (uchwyt LG OLW480B). Okazuje się, że potrzebuję śrub M6xL18 ale tam trzeba jeszcze użyć podkładek, opisanych jako 4EA. Szukam zatem jeszcze informacji co to są za podkładki :))
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
to sa zapewne dystanse
Jesli ten uchwyt jest dedykowany do tego TV, to juz wiesz wszystko, jaka sruba, jaka podkladka/dystans.
Dzwon do serwisu LG, dla potwierdzenia i zauwaj do jakiegos metalowego sklepu i kupisz to za grosze
 
Ostatnia edycja:

gryq

New member
Wielkie dzięki, tak też zrobię.

P.S. W międzyczasie udało mi się dotrzeć do instrukcji obsługi uchwytu dedykowanego temu telewizorowi przez producent (uchwyt LG OLW480B). Okazuje się, że potrzebuję śrub M6xL18 ale tam trzeba jeszcze użyć podkładek, opisanych jako 4EA. Szukam zatem jeszcze informacji co to są za podkładki :))

Hej, miałem dokładnie taki sam problem jak Ty. Kupiłem śruby "na czuja" M6xL16 + jakieś standardowe podkładki grubości ok 1,5-2mm i wszystko spasowało. Pytanie jeszcze jakiej grubości są szyny uchwytu, które przykręcasz do TV. Tak czy inaczej z moich obserwacji wynika, że spokojnie zmieści się śruba o gwincie 18mm a nawet 20mm. Dla ścisłości dodam, że wieszałem TV z serii BX, ale raczej nie powinno mieć to znaczenia.

Pzdr.
GryQ
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz zastosować dowolny uchwyt i śruby właściwe.
Napisz na PW - kolega Ci poda rozmiary.
 
Do góry