LG OLED zamiast obrazu ekran w różnych kolorach

FishRoman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam kolegów.Wczoraj podczas oglądania tv nagle stracił obraz i cały ekran zaczął co 1sek zmieniać kolory -czerwony- zielony -niebieski-czarny -biały i tak sobie zmieniał samoczynnie.Nie mogłem nawet wyłączyć z pilota, a kiedy już wyłączyłem pilotem trwało wszystko dalej.Zanim dostałem się do listwy żeby wyłączyć z prądu problem zniknął.Odczekałem godzinę i jak narazie wszystko jest ok.Czy to początek końca ? może ktoś już się z tym spotkał.Czekam na podpowiedzi.
 

Manarino

Banned
Może coś więcej jaki to dokładnie model, ile ma godzin przepracowanych ?


Jesteś totalnym dyletantem w materii oled, więc w jakim celu zadajesz to pytanie ? Naleciała cię kolejny raz ochota pobełkotać głupot na temat technologii, z którą nie masz żadnego doświadczenia?


Nie jesteś sprzedawcą sprzętu rtv, nie jesteś pracownikiem serwisu, nie posiadałeś nawet jednego oleda.

Powiedz , ile nowoczesnych wyswietlaczy z matrycą oled posiadałeś?
Żadnego?
To po co się prujesz w temacie, w którym nie masz zadnej wiedzy, żadnego doświadczenia .
 

FishRoman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Model to EG 910V i używany jest intensywnie ponieważ nie był kupiony jako eksponat ale aby cieszyć się jego możliwościami i poza małym powidokiem rybki mini-mini który pojawił się po dwóch latach mimo że kanał ten był oglądany max 2 godz. dziennie śmiga i cieszy oko do dziś.Ponieważ nikt konkretnie nie napisał w temacie napisałem na pv do kolegi kiki-i nawet wysłałem filmik jak to wyglądało.Problem nie pojawił się ponownie więc oglądam dalej i zdaję sobie sprawę że kiedyś przyjdzie ten dzień że będzie trzeba zmienić tv i wtedy-też wybiorę oled.Domyślam się że jeśli problem się nasili to naprawa sprzętu który ma 5 lat jest bez sensu i wtedy trzeba będzie coś zakupić-byłem tylko ciekaw czy ktoś inny miał podobne zdarzenie.Dzięki za odzew bo już myślałem że kompletnie nikogo to nie interesuje.
 
Do góry