LG OLED C1 65 cali pytanie o HDR

ireko77

New member
Witam. Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem że tryb HDR wyłączy się w trakcie odtwarzania filmu (np w moim przypadku w Amazon Prime video). Trzeba np poruszać pilotem czy zrobić pauzę i wznowić film i obraz się z powrotem rozjaśnia. Czy to może być związane z oprogramowaniem tv? Zauważyłem też że przy odtwarzaniu filmu z pendrive też nie zawsze film włączy się w HDR. Np za drugim lub trzecim razem. Albo w ogóle. A ten sam film na innym tv odpala HDR
 
Ostatnia edycja:

Zeniffar

New member
I mnie działa normalnie, za to Netflix potrafi się wywalić w losowych momentach ...

Wysłane z mojego M2102K1C przy użyciu Tapatalka
 

ireko77

New member
Witam. Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem że tryb HDR wyłączy się w trakcie odtwarzania filmu (np w moim przypadku w Amazon Prime video). Trzeba np poruszać pilotem czy zrobić pauzę i wznowić film i obraz się z powrotem rozjaśnia. Czy to może być związane z oprogramowaniem tv? Zauważyłem też że przy odtwarzaniu filmu z pendrive też nie zawsze film włączy się w HDR. Np za drugim lub trzecim razem. Albo w ogóle. A ten sam film na innym tv odpala HDR
 

pastol

Klub HDTV.com.pl
VIP
W momencie gdy zapauzujesz po paru minutach obraz się zaciemni. Powinien wrócić chwile po wciśnięciu play. W trakcie oglądania nie powinno się zdarzać. Może zbyt się grzeje, wjeżdża asbl i obraz przyciemnia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry