LG OLED B8 65" Wyłącza się.

P-U-M-A

New member
Mam pytanie spotkał się ktoś z takim problemem z telewizorem OLED LG B8.
Zauważyłem dzisiaj że telewizor chodzi jakieś 15minut i się wyłączy samoczynnie.
Robiłem reset ustawień do fabrycznych nic to nie daje. Miesiąc temu skończyła się gwarancja.
Nowy kosztował 9500zł....
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co jaki czas Ci się wyłącza ?

No tak mniej więcej co kilkanaście minut. W ustawieniach nie ma nic ustawione, żadnej drzemki czy oszczędzania energii. Po prostu po kilku minutach oglądania czy to odtwarzacz blu-ray czy tuner telewizji cyfrowej TV wyłącza się. Jeszcze nie zerwałem folii z ekranu i tyłu panelu, ale to raczej chyba nie jest przyczyną. To tylko folia, nie zasłania żadnych wylotów ciepłego powietrza.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak się przegrzewa to oczywiście moE to być przyczyną.
Kiedy w plazmach tak było
Jak się przegrzewały to wyłączały się co kilkanaście minut.
Zdejmij folie i daj znać
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
No więc folii jeszcze nie zerwałem, ale wychodzi na to, że telewizor wyłącza się gdy używam zewnętrzych głośników Edifier S2000MKIII podłączonych przez złącze optyczne. Jeśli korzystam z głośników wbudowanych w TV, to wtedy działa normalnie. Jeszcze muszę to sprawdzić żeby mieć 100% pewności, ale wygląda na to, że jest tak jak napisałem wyżej :/
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przełączyłem z powrotem na dźwięk z głośników Edifier S2000MKIII podłączonych do telewizora przez złącze optyczne i dzisiaj od mniej więcej 4:30 do 8:00 telewizor nie wyłączył się ani razu, więc już sam nie wiem o co wcześniej chodziło. Będę monitorował temat, jak coś to dam znać tutaj.
 
Do góry