LG OLED 65CX3LA nie włącza się, dioda się nie świeci

Akozz

New member
Cześć

Mam taki dziwny problem. Mój LG OLED 65CX3LA nie chce się włączyć. Pilot i baterie są ok. Dioda na TV się nie świeci. Źródło zasilania jest ok, inne urządzenia do niego podpięte działają.

Wyłączyłem z prądu na 60sec, potem przytrzymałem na TV przycisk zasilania żeby go "rozładować" tak jak radził internet. Po ponownym podłączeniu zasilania dioda się zapaliła, udało się odpalić TV.

Jednak po wyłączeniu po jakichś 5-10 sekundach dioda gaśnie i sytuacja się powtarza. Zrobiona aktualizacja oprogramowania itp.

Ktoś miał taki problem? Jakieś pomysły co może być przyczyną?
 

Akozz

New member
Wyłączyłem TV całkowicie z prądu na ponad 2h. Po ponownym podłączeniu kontrolka zapaliła się ale po jakichś 10 sekundach znowu zgasła i efekt ten sam, TV nie uruchamia się.
 

lawliet

New member
Mam dokładnie taki sam problem - TV nie chce się włączyć.
Poczytałem trochę dostępne informacje i zgodnie z radami odłączyłem od zasilania. Po czasie, przy ponownej próbie TV się uruchomia ale po wyłączeniu sytuacja się powtarza - TV się nie chce uruchomić, słychać tylko takie "cykanie". Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło. Nie widzi mi się za każdym razem odłączać go z gniazdka. Macie jakieś pomysły co to za usterka?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli reset nie pomógł to masz go jeszcze na gwarancji , więc ja spokojnie zgłosiłbym do serwisu.
 

lawliet

New member
Niestety, gwarancja już się skończyła. Prawdopodobnie zostanie mi szukanie serwisu na własną rękę. Liczę, że to jakaś pierdoła ale niestety nie mam pomysłu.
 

lawliet

New member
Dla potomnych. Sprawa wyjaśniona. Gość z serwisu zdiagnozował, że wysiadł moduł zasilania - wymieniona cała płytka. TV uzdrowiony.
 

bojan90

New member
Mam podobny problem - dioda standby się świeci, włączam z pilota, dioda gaśnie, słychać cyknięcie, ale nic nie pojawia się na ekranie. Co ciekawe, włączając z przycisku na TV, wszystko jest ok. Na razie jeszcze nie testowałem podłączania TV pod inne gniazda. Może to być to samo? Ile cię wyszła naprawa?
 

Wujgregor

Member
Dla potomnych. Sprawa wyjaśniona. Gość z serwisu zdiagnozował, że wysiadł moduł zasilania - wymieniona cała płytka. TV uzdrowiony.
Witam, właśnie u mnie dzieje się to samo co u Ciebie.
Niestety tv już dawno po gwarancji.
Czy mógłbyś zdradzić ile wyszło za naprawę tego modułu.
Czy serwisant przyjechał do Ciebie czy zawoziłeś gdzieś na serwis?
 
Do góry