LG GX vs LG CX vs philips 805

Bartek19891

New member
Witam. Zastanawiam sie nad kupnem telewizora. Biorę pod uwagę 3 opcje.
LG OLED55CX3
PHILIPS 55" 55OLED805
Oraz najdrozszy LG OLED 2020 OLED55GX3LA.
Telewizory te sa w roznych przedzialach cenowych
Pierwszy kosztuje około 5.5k drugi 6.3k trzeci 7.5k
Telewizor przede wszystkim bedzie sluzyl do ogladania filmow seriali itd. W przyszlosci takze planuje dokonac zakupy najnowszej generacji konsol.
Jakie macie opinie o tych telewizorach czy różnica jest znacząca by dopłacić do np LG GX Czy tez bardziej oplaca sie zostac przy CX. A moze wygrywa obrazem oraz jakoscia ten philips? Czekam na wasze opinie i z góry dzięki!
 

macbigos

New member
GX i CX to praktycznie to samo. Więcej głośniczków (bo głośnikami bym tych pierdziawek nie nazwał), kształt inny bo przystosowany do powieszenia. Brak podstawki za to ma uchwyt. Panel i elektronika te same.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

gzyrzdow

New member
Witam. Odświeżę temat. Coś się zmieniło po 2 latach?
Chcę zmienić C7 55" na 65" 805 lub CX.
W C7 najbardziej denerwuje mnie zlewanie w czerniach i znikanie mniejszych obiektów (np piłka w meczu) przy Motion Flow.
CX niby ma gorszą jasność szczytową, nie ma DTS (paranoja) i nie ma ambilight. No i trochę mniej aplikacji niż na android tv.
Philips za to nie ma HDMI 2.1 i jego funkcji, EARC (co dla fana 7.1.4 z pełnym bitrate jest wadą) oraz ma Androida na którego HBO MAX nie obsługuje hdr i atmos, a po czasie inne aplikacje też mogą przestać działać jak należy...
Duża jest różnica w jasności i detalach czerni między cx i 805?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Takich różnic nie ma.
Ale są inne.
Jeśli nie grasz w gry to Philips przyniesie ci więcej radości.
Jak będziesz niebieski masz specjalne oferty na obydwa modele plus dodatkowo pakiet do każdego.
 
Do góry