LG DLNA Nero MediaHome 4 Problem...

darekLG

New member
Witam, mam LG LED 3D z funkcją DLNA, telewizor jest podłączony do routera za pomocą kabla.
Na laptopie który łączy się przez WIFI uruchamiam serwer w Nero MH4.
Telewizor się łączy z serwerem DLNA, normalnie widać pliki, włączam film 3D i jest problem ciągle tylko jest napis "ŁADOWANIE" i nic nie idzie... działają tylko piosenki MP3...
Nadmienię iż na początku wszystko pięknie chodziło z tydzień czasu przez WIFI i nagle samo padło, a jak podłączam internet do laptopa kablem LAN to nic się nie zacina i normalnie działają filmy, wie ktoś może o co chodzi? Czy to może wina internetu z Vectry? Pozdrawiam.
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
To nie jest wina internetu tylko prędkości przesyłania po lan. Sprawdź inny kanał (inSSIDer). Jaki masz router, kartę sieciową, sygnał w jednostkach dBm. Z jaką prędkością się synchronizuje karta sieciowa z routerem. Działa w 802.11n. Szyfrowanie masz WPA/WPA2 PSK AES?
 

darekLG

New member
To nie jest wina internetu tylko prędkości przesyłania po lan. Sprawdź inny kanał (inSSIDer). Jaki masz router, kartę sieciową, sygnał w jednostkach dBm. Z jaką prędkością się synchronizuje karta sieciowa z routerem. Działa w 802.11n. Szyfrowanie masz WPA/WPA2 PSK AES?

router Thomson,
wifi Atheros AR9285 Wireless Network Adapter
sygnał -45
802.11g
WPA2-Personal TKIP
54mb/s
 

darekLG

New member
ZNOWU DZIAŁA !!! i znowu nic nie robiłem, zauważyłem tylko, że TV miał wczoraj inny IP, a dziś ma inny... i na nowym IP działa bez problemów, więc to ta Vectra coś kombinuje :/ nie wiem o co chodzi heh
 
Do góry