LG C9 vs konkurencja.

Szejk

New member
Jestem praktycznie na 90% zdecydowany na C9, przemawia też za tym Hdmi 2.1, ponieważ już zacieram ręce na myśl o PS5. Chciałbym się jednak upewnić, czy C9 to w chwili obecnej najlepszy wybór w swojej klasie?
 

Szejk

New member
Tv ma kosztować max 6 tyś. W gry dość często, ale sesje growe trwają maksymalnie 6-7h. Warunkiem jest Hdmi 2.1.
 

ImageX7

New member
Też planuje zakup C9 w tym miesiącu i na twoim miejscu nie przejmowałbym się wypaleniami. LG wprowadziło takie zabezpieczenia przed wypaleniami, że naprawdę musiałbyś katować TV od rana do nocy przez 2 lata żeby coś się wypaliło. Zresztą gwarancja LG uznaje wypalenia więc nie będzie z tym problemu, gwarancja jest "Door-to-door" więc nie musisz wysyłać TV na własną rękę. LG ma bardzo dobry serwis, obecnie jeden z najlepszych.

O C9 przeczytałem już chyba wszystko, na zagranicznych forach i polskich, przeczytałem wiele testów i wychodzi na to, że to jeden z najlepszych TV na rynku.
 

Zoreusz

New member
Jak chcesz hdmi 2.1 to za dużego wyboru nie masz. Mi też na nim zależało, C9 kupiony, czekam na przesyłkę :popcorn:
 

Szejk

New member
Dzis obejrzałem trochę nowych materiałów na yt i eksperci polecają poczekac jeszcze trochę na wypust większej liczby modeli z hdmi 2.1 i OLEDow od innych producentów. Myślicie ze jest sens czekać, jest na horyzoncie coś co przyćmi C9?
 

Rodrik_AR

New member
Przy 6-7 godz. dziennie grania non stop raczej odpuść sobie OLEDa.
A co do czekania na nowsze rozwiązania, to można tak czekać w nieskończoność, bo zawsze na tzw horyzoncie będzie coś co może być potencjalnie lepsze :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli masz faktycznie tyle do grania to masz TCL 65X10 - czyli pierwszy mini led na rynku. Czerń na poziomie Oleda, jakość rewelacyjna, Android 9,0 i wszystkie aplikacje, dźwięk - soundbar Onkyo dużej mocy. I niski Input Lag i największa jasność na rynku. Możesz grać do woli i nic Ci się nie wypali .
http://www.hdtv.com.pl/forum/video/...ieje-sie-na-waszych-oczach-2.html#post1565334
Tu masz test.

Jeśli HDMI 2,1 - główna wartość to LG Oled jest świetny.
 

Szejk

New member
Hdmi 2.1 to konieczność, nie po to kupuję telewizor żeby za kilka miesięcy nie móc korzystać w pełni z PS5.


Czy w takim razie żaden z konkurencyjnych producentów nie posiada tego łącza w swojej ofercie? Może szykuje się jakaś premiera w najbliższych 2-3 miesiącach.
 

Zoreusz

New member
Nie jestem pewny, ale chyba w niektórych modelach Sony na 2020 ma być HDMI 2.1. Sprawdź sobie dokładnie, bo przekonania 100% brak. Miej na uwadze też, że w momencie premiery ceny tv są mocno nabite.
 

Szejk

New member
Z tego co wiem, to właśnie Sony ma/będzie miał najmniejszy wybór modeli z hdmi 2.1. Paradoks- wypuszczają PS5, a nie dają TV dedykowanemu konsoli.
 

Szejk

New member
LG 55SM9800 mają moi rodzice, szczerze- dupy nie urywa. Ojciec nie powie tego wprost, ale tęskni za Sharp HD1.


kiki


Jesteś w stanie napisać kiedy "wjadą" do Ciebie nowe modele?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak będziesz niebieski masz specjalną cenę z pakietem gratisów o wartości 500 zł dodatkowo. Napisz proszę na PW.
 
Do góry