LG C3 vs Samsung S90C

Dzeju82

New member
Cześć
Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tych dwóch OLEDów są to telewizory ze średniej półki. Który Waszym zdaniem jest lepszy i dlaczego ? A może macie inne propozycje w podobnej cenie, chciałbym zaznaczyć, że piszą o podobnej półce cenowej mam na myśli rozmiar 77”.

Zapraszam do dyskusji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz proszę jakie masz potrzeby i oczekiwania ?
Jaki masz teraz telewizor ?
Jaki masz sygnał ?
Czy grasz w gry ,?
 

Dzeju82

New member
Nie mam zbyt wygórowanych oczekiwań myślę że zarówno C3 jak i S90C byłby dlamnie wystarczający ponieważ przesiadam się ze starego 55 calowego LG. Bardziej zastanawia mnie który z nich jest bardziej opłacalny, stosunek ceny do jakości. Patrząc na S90C to ceny lecą w dół natomiast C3 trzyma cenę. Tv ma służyć trochę do gier, oglądania telewizji i netfixa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To wybierzesz jak czujesz .
Faktycznie różnica i tak będzie duża na korzyść.
Z kilku powodów brałbym LG.
 

peter766

New member
wybor miedzy LG C3 a Samsungiem S90C moze byc trudny, bo oba sa swietne. LG C3 ma swietne kolory i super czerń dzieki technologii OLED. do tego ma niski input lag, co jest wazne dla graczy. 🎮 z drugiej strony, Samsung S90C tez daje rade. ma technologie QLED, ktora zapewnia jasne i zywe kolory. plus, jest dobry w wyswietlaniu HDR, co robi wrazenie przy filmach. 🍿pamietaj o systemach operacyjnych. LG uzywa webOS, ktory jest prosty i intuicyjny. Samsung ma Tizen, ktory tez jest fajny, ale to zalezy od preferencji. 📱jesli chodzi o dzwiek, to oba maja dobre wbudowane glosniki. ale zawsze lepiej uzyc zewnetrznego soundbaru czy kina domowego. 🎵podsumowujac, jesli jestes graczem, to LG C3 moze byc lepszym wyborem. dla kinomanow, Samsung S90C moze miec lepsza jasnosc i HDR. ale oba sa na topie, wiec nie ma zlego wyboru! 👌😉
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dżeju to co Peter pisze to nieprawda. Zapomnij o tym poście a kolega Peter niech go skasuje bo wprowadza ludzi w błąd
 
Do góry