Lg bd 660

Elvis1346

New member
mam pytnie dla ludzi znających się na powyższym spprzęcie: 'kuiłem bezprzewodowy router czy tam jak to zwą'' mam internet z seci ''T'' i oczywiście LG tv i LG BD 660 jak to połączyć żebym miał internet w tv poprzez odtwarzacz BD i w nie wspomnianym wcześniej laptopie. Prosze o konkretne odp. Bez niepotrzebnego wkręcania i pierd.....
 

matek451

New member
Rozumiem,że masz internet w T-mobile.Do modemu musisz mieć router z 3G.Polecam niedrogie i sprawdzone TP-LINK MR3420 lub MR3220. Konfiguracja tych routerów jest łatwa.Do routera podłącz kablem RJ45 BD660 a po HDMI połacz go z tv.W menu BD660 wejdź w "Konfig" wybierz" sieć" i "ustawienia połączenia"BD połączy się z routerem uzyska adres klienta i połączy się z internetem.LG BD660 nie ma otwartej przeglądarki,będziesz mógł korzystać z widgetów od LG.W laptopie w panelu sterowania wejdź w sieć i ustawienia i odnajdź sieć bezprzewodową TP-LINK połączy się z nia i internetem.Jeśli kupiłeś inny router to napisz jaki i czy już go skonfigurowałeś i masz połączenie z netem.
 
Do góry