LG BD 650 - czy warto kupić?

berserker1

New member
Czy taki odtwarzacz LG BD 650 będzie czytał bez problemu blue ray chodzi mi głównie o format plików w mkv? Czy ten format to prawdziwe blue ray? Filmy byłyby oglądane głównie z portu usb przez pendriva - i tu mam równiez pytanie czy odtwarzacz będzie sobie radził z odtwarzaniem z pendriva i wczytywał prawidłowo napisy? Może ktoś posiada taki odtwarzacz i wyrazi swoja opinię na zadane pytania? Telewizor to Panasonic TX- P50G30E. Interesuje mnie ze względu na cenę, która nie jest tak wysoka poniżej 300zł aczkolwiek nie wiem jak się sprawuje ten odtwarzacz z niższej półki. :wink: Aha jaką prędkość odczytu powinien mieć pendrive np 32 GB do odtwarzacza blue ray?
 
Ostatnia edycja:

dakota12

New member
Parę dni temu kupiłem BD660. Jak na razie łyka wszystko, nie znalazłem w swoich zasobach pliku video, którego by nie odpalił. Wszystkie mkv chodzą pięknie po lanie. Podejrzewam, że 650 niewiele różni się od 660 więc wszystko powinno być ok. Nie sprawdzałem jeszcze tylko odtwarzania po usb.

Napisy w txt i srt łyka bez problemu, innych formatów nie sprawdzałem.
 

PiotrBar

New member
Jak jest z odtwarzaniem mkv o profilu high@5.1 na tym playerze? Filmy będę puszczał z płyt BD-R przez odtwarzacz i chcę kupić jakiś niedrogi, żeby je czytał bez przycinek. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym modelem albo ewentualnie z 550-ką?
 

nikox85

New member
Myślę nad kupnem tego BD650,ale mam pytanie czy są problemy z dźwiękiem DTS w mkv.Bo w samsungu BD5300 czytałem że dźwięk się tnie i z tego co pamiętam można było otworzyć plik mkv o ograniczonej wielkości,chyba 4GB max.Czy ten LG ma też takie problemy jak ten samsung?
 

artur2006

New member
Witam kupiłem ten odtwarzacz i mam z nim problem podłączyłem go kablem HDMI i nie mogę regulować głośności ani wyciszyć odtwarzacza, nie reaguje on na moje próby podgłoszenia. Czy da się to jakoś naprawić proszę o pomoc!!!
 

enforces

New member
W specyfikacji technicznej na stronie LG zarówno wyższe modele i model niżej czytają MKV, więc i ten też będzie. Zawsze można udać się do sklepu z płytą w celu potwierdzenia, że akurat ten dany plik odtworzy.
 
Do góry