LG B9 czarny ekran przy połączeniu z PC}

qlman18

New member
Michał Malarczyk 1Michał Malarczyk

Napisano teraz
Mam problem ze swoim B9. Mianowicie wkoncu podłączyłem go kablem HDMI (certyfikat 8k) poszukałem jak odpalić G-sync. Na 1080p nie miałem opcji ustawienia G-sync ale wkoncu ustawiłem na rozdzielczość 4k natywne i pojawiła się ta opcja myślę spoko wkoncu. Odpaliłem star wars fallen order wszystko śmiało w 4k jak złoto. Bawiłem się zmieniałem rozdzielczość mniejsza większa i nic się nie działo.

Problem pojawił się pierw przy próbie odpalenia NFS Heat ekran zrobił się zielono czerwony. Przy ponownym uruchomieniu obraz zrobił się podobny jak na zdjęciu niżej.

Myślę odpuszczę sobie zobaczę wiedźmina odpaliłem normalnie w 4k działał lecz jednak troszkę zauważyłem spadek fps(odziwo bo w star wars elegancko chodziło) więc myślę zmniejsze rozdzielczość poniżej 4k(ponizej natywnej rozdzielczości) i tu wszystko runeło... Ekran zrobił się czarny i kaplica. Teraz ile razy bym nie uruchamia ponownie TV czy PC to ciągle mam czarny ekran. Teraz nawet przy normalnym uruchomieniu lapka nawet pulpitu nie widzę ciągle czarny ekran... Proszę pomóżcie bo się obawiam że po technika bede musiał jakiegoś załatwić....
 

qlman18

New member
Niema dźwięku. Tylko w prawym górnym rogu wyskakuje na chwilę ikonka Dolby Vision później instant responge game i koniec dalej czarny ekran. Próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne tv i to samo... Kolegi laptop pokazuje pulpit choć on jest sporo starszy 7 mnie czarny ekran... O kablu pisałem bo nie wiem czy zmiana na kabel 4k zamiast 8k ma jakieś może znaczenie
 

qlman18

New member
Sam TV tzn kablówka kanały tv zachowują się bez zarzutu nie mogę tu nic złego powiedzieć. Tylko problem jest z połączeniem z laptopem. Prubowalem podłączyć laptop pod stary tv wszystko działa, inne laptopy działają widzę pulpit tyle że to są stare laptopy
Podpinalem laptop podobny do siebie żeby zresetować ustawienia do fabrycznych takiej samej karty grafiki jak ja mam i ustawienia z karty graficznej takiej samej jak moja i nie pomaga nic. Łącząc znów swój laptop dalej to samo... Brakuje mi już pomysłów... wręcz załamka....
 
Do góry