LG Apps juz działa!!!

bigxlx

New member
img_store_nguide_01.jpg


::: LG Apps TV :::
 

czaq1

New member
Pytanie od laika, a jak to działa? Czy te aplikacje dostępne będą dla wszystkich TV z LAN? Na razie nie ukazało się żadne uaktualnienie softu (mam 50PK760), i chyba na dzień dzisiejszy są ograniczenia do wybranych regionów? bigxlx, wiesz coś więcej na ten temat?
 

Morin

New member
Działa to komuś na TV?
Bo mi nie działa. Pisze: wkrótce dostępne!
I mogę tylko korzystać z przeglądarki, youtube (porażka) i inne stronki z filmami.


Pozdrawiam!
 

bigxlx

New member
Działa to komuś na TV?
Bo mi nie działa. Pisze: wkrótce dostępne!
I mogę tylko korzystać z przeglądarki, youtube (porażka) i inne stronki z filmami.


Pozdrawiam!

youtube - to kwestia przyzwyczajenia
LG Apps - zmien kraj to Ci ruszy
do przegladarki uzywasz aplikacji na telefon?
 

Morin

New member
do przegladarki uzywasz aplikacji na telefon?

Nie. Mam w TV - muszę przyznać, że całkiem niezła. Myślałem, że będzie to coś takiego jak w PS3, a tu okazuje się, że czyta zaokrąglenia itd. bez problemu otwiera większe strony np. onet.
co do YouTube - klawiatura się tak tnie, że nie można pisać.

Napisali mi, że za jakiś czas będzie działać.
Dzięki za info.


Pozdrawiam!
 

Morin

New member
No nareszcie można normalnie korzystać z polskich serwisów :p
Brakuje jeszcze tylko opcji szukaj - w chwili obecnej jest zablokowana.


Pozdrawiam!
 

axl2

Member
Posiadam telewizor LG 42LD650 z połączeniem internetowy. Jak wejdę w "NetCast" to owszem, mam ikony typu youtube, facebook, itp jednak w żadnej sposób nie idzie wejść na jakąś stronę internetową. Widzę że został stworzony przez LG sklep z dodatkami, tylko jak je dodać? Jest w ogóle taka możliwość przy tym telewizorze? Proszę o pomoc.
 

bigxlx

New member
Posiadam telewizor LG 42LD650 z połączeniem internetowy. Jak wejdę w "NetCast" to owszem, mam ikony typu youtube, facebook, itp jednak w żadnej sposób nie idzie wejść na jakąś stronę internetową. Widzę że został stworzony przez LG sklep z dodatkami, tylko jak je dodać? Jest w ogóle taka możliwość przy tym telewizorze? Proszę o pomoc.

Takie rzeczy to tylko w TV z tego roku.
 
Do góry