LG 65 C 11 uchwyt na ścianę

Artur244

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jaki uchwyt wybrać by TV jak najmniej odstawał ?
Wolałbym nieco mocniejszy niż to wynika z samej wagi TV.
Oczywiście uchylny, by nie było problemu z podłączeniem kabelków i okresowym odkurzaniem.

Teoretycznie wybór jest gigantyczny, jednak TV o tej wielkości i cenie nie odważył bym się powiesić na byle czym, a z drugiej strony nie chciałbym bezsensownie przepłacać.
Z góry dziękuję za pomoc.
 

koziolek10

New member
podepne sie pod pytanie bo moj c1 55" juz jedzie a okazalo sie ze wieszak po starym tv jest za wysoko i szukam innego i moze jakiegos "mniejszego" pod oleda.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
HDMI - certyfikowane.
Rozpiętość cenowa jest bardzo duża .
Kable Sonoro w przystępnej cenie - sprawdzają się .
 

davids80

New member
Ja swojego C1 65' zawiesiłem na Novelty 2020-P6 (NB P6 v2020);
kabel: UGREEN 40180 (HDMI 8K 2.1 Nylon 8K@60Hz 4K@120Hz).
 

Attachments

  • lg2.jpg
    lg2.jpg
    602,9 KB · Wyś: 113
  • lg.jpg
    lg.jpg
    925,1 KB · Wyś: 135
Ostatnia edycja:

mati_luk

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie C1 65' wisi na Maclean MC-804. Też musiałem po plazmie zmienić uchwyt i szukałem czegoś uchylnego właśnie. Ma zgrabną część przykręcaną do tv, na tym mi zależało, bo wisi na ściance oddzielającej salon od przedpokoju i często się patrzy z boku.
U mnie co prawda sama matryca jest ok 10cm od ściany, ale wynika to z faktu, że akurat w środku uchwytu wypadł mi tunel na kable, które dalsze schowanie do ściany blokują. Gdyby nie to, można by było jeszcze kilka cm urwać. Mi to akurat nie przeszkadza, a nawet jest na plus, bo przykleiłem ledy z tyłu tv.

Mogę zrobić fotki jakbyś był zainteresowany.

Sam uchwyt spoko, pełna regulacja. Wisi u mnie od maja. Musiałem tylko po powieszeniu skorygować kąt. Ustawiłem wszystko na "sucho" tak, żeby tv wisiał pionowo, bez żadnego pochyłu. Ale po powieszeniu jak się wszystko ułożyło pod masą, to tv lekko ustawił się pod kątem w dół. I sama regulacja kąta pochylenia nie jest najwygodniejsza, ale ustawiasz raz i zapominasz.

No i ma fajne plastikowe maskownice do kabli.
 
Do góry