LG 65 B7V dobry wybór ?

makus3

Member
Od jakiegoś czasu poszukiwałem TV LCD 65 cali do 9000 zl miałem mieszane odczucia co do różnych modeli jedne miały to dobre to złę i tak na przemian nie moglem sie zdecydowac na pewne kupno jakiegos modelu w końcu zobaczyłem LG 65 B7V i chciałem Was prosić żebyście mi doradzili czy super jest to model OLEDA LG ? dozbierać bym chciał w razie czego i sobie może go kupić teraz po 12 500 chodzi może do świąt troszkę stanieje jeszcze. Mam kilka pytań czy kupując go nie bede sie musial martwic ze cos sie zepsuje przez kilka dobrych lat ? czy ta technologia jak opisuja ze zywotnosc 100 000 h jest prawdziwa ? bo jak tak to wole dołozyc i kupic cos pozadniejszego zeby byl na dluzszy czas. Dodam ze mam TV NC+ ogladam przewaznie sport i czasami jakies programy a tak to filmy i seriale z dysku, chcialem jeszcze podlaczyc pake PC zeby TV robil za monitor i czasami pograc przez PC na nim albo z PS 4 PRO. Czy spelni moje powyzsze oczekiwania ten model ? Martwie sie bo duzo pisali ludzie o wypalaniu pixeli czy ten model dobrze wypadl pod tym wzgledem i powidokach bo tego bym nie zniosl gdyby mi mialy jakies kontury np paska windows zostac albo czegos innego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam
Za 9 tyś go nie kupisz.
Ale masz za 12.400 zł masz z kalibracją , Netflixem gratis i zwrotem gotówki 500 zł na konto z LG.
Żywotność oceniana na 100.000 godzin - to oznacza że zdecydowanie szybciej będziesz wymieniał z uwagi na zmianę technologii.
Modele 2017 są już znacznie lepiej zabezpieczone przed wypalaniem.
Zaloguj się tylko w Klubie HDTV .
 

Solos

New member
Witam
Za 9 tyś go nie kupisz.
Ale masz za 12.400 zł masz z kalibracją , Netflixem gratis i zwrotem gotówki 500 zł na konto z LG.
Żywotność oceniana na 100.000 godzin - to oznacza że zdecydowanie szybciej będziesz wymieniał z uwagi na zmianę technologii.
Modele 2017 są już znacznie lepiej zabezpieczone przed wypalaniem.
Zaloguj się tylko w Klubie HDTV .

Witam,

Też planuję zakup LG B7V w wersji 65 cali. Mógłbyś przesłać dokładniejsze informacje na temat tej oferty - cena 12400zł z kalibracją itd.?

Pozdrawiam,
Solos
 
Do góry