Lg 50pv350 + ps3 = ?

meroFL3X

New member
Witam
Planuje kupić telewizor
Odległość od ekranu:3m
jak słońce świeci w pokoju: mam pokój od północy
Jak duży jest pokój: 5x3m
jaki masz obecnie telewizor: sony 32L3000
jakie programy najczęściej oglądasz: sport, filmy, seriale
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem: wieczorem
preferowana wielkość telewizora: 50"
preferowana marka: lg 50PV350 (taki model upatrzyłem)
jakie urządzenia będą podłączone: ps3
siedzisz na wprost czy również z katów bocznych: na wprost
ma czytać przez USB filmy: tak
ile godzin dziennie ma grać telewizor: 5-7
ile osób zasiada przed telewizorem: tylko ja, ewentualnie z bratem
ma stać czy wisieć: stać, aczkolwiek może go powieszę
jaka klasa cenowa: Cena 50PV350 to 2200zł, więc więcej na pewno nie

Q1) Chciałbym jeszcze zapytać o imput lag, i czy wystepuje w tym tv, jeśli tak to czy będzie on bardzo widoczny w tym tv? (przy graniu)
Q2) Słyszałem, że przy oglądaniu w Full HD odległość od telewizora powinna być mniejsza (50"-1,5m) to prawda?
Q2) Jak się ten TV będzie sprawował z ps3, bo myślę, że właśnie do ps3 będzie on głównie podłączony.

Z góry dzięki za odp :)
 
Ostatnia edycja:

wadi9

New member
każdą plazmę raczej zakatujesz przez ps3 a raczej przez różne statyczne hud'y tzn. ciągle wyświetlany w np.prawym rogu poziom życia, mapę na dole po lewej albo jakiś prędkościomierz.
mam pk350 która gra codziennie przez 12 godzin - jak nie przypilnuje dzieciaków z ceebeebies - żółty znaczek na dole po prawej stronie - to potem przez 3 dni go widać - może i w końcu znika ale założe się z każdym że kiedyś w końcu nie zejdzie i wtedy nie będzie mi do śmiechu
 

SimonK

New member
Kupilem 2 tyg temu PS3 + PV350 i sprawuja sie wysmienicie. Jak z kazda plazma, powidoki sie pojawiaja ale nie ani uciazliwe, ani na stale. Jesli potrzebujesz szybko sie ich pozbyc, to sa tryby "czyszczenia". Do tego jest tryb "orbiter" ktory przesuwa ekran o pare pixeli co pare sekund, przydatny jesli masz staly element na ekranie.

Jesli chodzi o input lag, uwazam ze go nie ma. Gram w bijatyki, wyscigi, strzelanki i problemu nie widze, a mam porownanie z paroma modelami LCD, LED i plasm. Nawet nie widze roznicy miedzy game mode i innym trybem :)
 
Do góry