Lg 50pn4503

sangosan

New member
Czy ktoś zetknął się już z tym modelem? Na razie jest dostępna tylko w jednym sklepie internetowym w Polsce w cenie 2199zł... Tania plazma 1024 x 768 w 50 calach i (jeśli to nie pomyłka na stronie...) posiada klasę energetyczną A lub A+.

Wiem, że jest tańszy Panas X60, ale pobór prądu ma dla mnie duże znaczenie - TV ma być włączony więcej niż 6 godz. dziennie (prezentacje, klipy, sport itp)... Przy kilku takich TV, różnica w rachunku za prąd będzie znacząca. LEDy odpadają.
 

sangosan

New member
Szukałem informacji o tym modelu i na stronach sklepów czeskich, niemieckich, duńskich i holenderskich też jest napisane, że to klasa energetyczna "A" i w specyfikacji widnieje 89W...

Co ciekawe, na stronach LG nie ma żadnej informacji o takim TV - jedynie można pobrać do niego instrukcje z holenderskiej i niemieckiej strony LG. Wygląda na to, że to model przeznaczony na te rynki.
 

sangosan

New member
Znalazłem info na niemieckiej stronie LG (na stronie SERVICE dla tego modelu pojawił się Datenblatt - dodany dopiero 19 sierpnia 2013...) i faktycznie 50PN4503 to klasa energetyczna A (89W)...
 
Do góry