Lg 50PM670S sam się wyłącza i włącza - internet głównym podejrzanym

Paskins

New member
Witam.

Sprawiliśmy sobie na gwiazdkę w/w telewizor. Przez pierwsze dni nie podpięte było do niego nic, prócz adaptera wi-fi LG AN-WF100 i dysku USB. Wszystko działało jak należy, ale nie byłem zadowolony z szybkości działania internetu. Wymieniłem więc adapter na AP D-link DAP-1160. Skonfigurowałem go jako AP Client i podpiąłem do TV. Internet rzeczywiście przyśpieszył, więc kartę sieciową od razu sprzedałem :fool: Po paru dniach podpięliśmy w końcu turbodekoder n (także podpięty do D-Linka). I mniej więcej od tej chwili zaczęły się problemy.

Otóż telewizor sam się wyłącza i włącza podczas używania - nazwijmy to "samoczynnym resetowaniem". Dzieje się to coraz częściej, czasem nawet co minutę - po prostu nie da się korzystać z TV. :-(

Zauważyłem, że gdy odepnę kabel od internetu, problem ustaje. Ale co z tego, skoro w domu mam centrum multimedialne i dostęp do sieci w TV jest dla mnie bardzo ważny?

Czy to wina D-Linka? Dekoder podpięty do niego zachowuje się normalnie, internet działa bez problemów. Sprawdzałem na komputerze - także bez problemów. Za to gdy tylko LG zostanie podpięty do sieci, zaczynają się cyrki...

Już dwa razy resetowałem ustawienia - nic to nie dało. Może jakieś inne pomysły? A może od razu dzwonić do serwisu?

Bardzo proszę o pomoc, bo ja nie mam już pojęcia co zrobić.
 
Do góry