LG 43UM7600PLB Matryca

peter58

New member
Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakiego rodzaju matrycę posiada telewizor LG 43UM7600PLB. Czy jest to matryca RGB, czy RGBW? Boję się, żeby nie trafić na model z pseudo 4K. Nie ma informacji o tym w specyfikacji produktu poza tym, że jest to IPS. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

peter58

New member
Ok ale wiem że montuje matryce RGBW i RGB i szukam odpowiedzi na moje nurtujące pytanie jaki rodzaj matrycy jest w tym modelu?
 

peter58

New member
Dzięki za odpowiedź bo kupiłem ten model 43 UM 7600 PLB okazyjnie w Auchan we włocławku za 1199zł i w necie czytałem dużo opinii na temat telewizorów pseudo 4k i tak zastanawiam się czy mój model nie znalazł się na tej liście i czy mój zakup jest udany może z kolegów już ktoś posiada ten telewizor to bym był wdzięczny za udzielenie informacji odnośnie mojego nowego nabytku.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Jedynie jak chcesz sprawdzić dokładnie jaka matryca to dobry aparat z zoomem albo mikroskop i wtedy możesz sprawdzić z ilu subpikseli jeden piksel się składa
 

peter58

New member
ok . ale naprawdę jestem zielony z tej dziedziny chociaż bym miał te akcesoria to i tak bym nie wiedział jak się do tego zabrać.
 

peter58

New member
witam szanownych kolegów otóż w jaki sposób można rozszyfrować matryce czy jest to RGB czy RGBW za pomocą aparatu fotograficznego z zoomem lub mikroskopem konkretnie chodzi o model 43 lg um7600plb a może już ktoś wie jaka w tym modelu jest matryca.Pozdrawiam.
 
Do góry