LG 42LN575S jaka matryca

diabeelek

New member
Witam wszystkich :)
chciałem ustawić kolory itp w moim LG 42LN575S ale nigdzie w necie nie ma ustawień do tego modelu w związku z czym jaką matryce ma ten model. Czy mogę wziąć ustawienia np. LG LA6900?
Jeśli nie to od jakiego modelu szukać ustawień?
 

PiotrJakub

New member
Witam wszystkich :)
chciałem ustawić kolory itp w moim LG 42LN575S ale nigdzie w necie nie ma ustawień do tego modelu w związku z czym jaką matryce ma ten model. Czy mogę wziąć ustawienia np. LG LA6900?
Jeśli nie to od jakiego modelu szukać ustawień?

Ustawienia sa nawet na tym forum w watku o ln575s.

Wprowadzilem, wyprobowalem i moim zdaniem lepszy obraz daje ustawienie fabryczne w trybie ekspert, biel srednia, odcien na zero, kontrast 90, jasnosc 60, nasycenie 55, reszta wedlug uznania.

W trybie ekspert mozna sobie wlaczyc wzor1 czyli rodzaj obrazu kontrolnego do precyzyjnego ustawienia jasnosci i kontrastu.
 

diabeelek

New member
Szukam i szukam teamtu o LN575S i za nic nie mogę znaleźć.
Pytanie do Ciebie czy jak puszczasz filmy z USB albo DLNA to chodzą plynnie czy może niektóre się zacinaja?
 

PiotrJakub

New member
Przyznam, nie ogladalem calych filmow po dlna ani z pen'a, tylko nagrany juz z tv. Te nagrane z tv ida dobrze. Jak probowalem czy dlna dziala to raz zacinalo sie na filmach, ale wylaczylem tv, wlaczylem i bylo git.
Wątek o ln575 podeslalem na priv.
Ogolnie to troche niestabilny ten tv jest, zwlaszcza po wlaczeniu potrafi sam sie wylaczyc i wlaczyc jeszcze raz. Moze to byc jednak wina modulu cam od nc+... na razie czekam na nowszy firmware, moze pomoze.

Co do ustawien to mozesz tez sprobowac te:
http://reviews.lcdtvbuyingguide.com/lg-lcd-tv/lg-ln5400-picture-settings.html

Ten model ma pewnie taka sama matryce tylko jest bez smart tv. Moim zdaniem warm2 czyli cieply2 daje za cieply odcien wiec zmienilem na sredni ale reszta ustawien jest dobrym punktem wyjscia do wlasnych ustawien.
 
Ostatnia edycja:
Do góry