LG 42LE5500 + BluRay via usb

DumBal

New member
Jako, że jestem nowym użytkownikiem forum witam wszystkich serdecznie.

Do mojej głowy wpadł karkołomny pomysł podłączenia laptopowego napędu BluRay zamkniętego w kieszeni usb do mojego TV.
Jak myślicie, czy coś takiego ma szanse powodzenia? Czy TV będzie w stanie odczytać tak podany materiał? Napęd taki wymontowany z jakiegoś laptopa można zakupić za mniej niż 150zł, do tego kieszeń za 50zł i mamy czytnik jak ta lala za przyzwoite pieniądze.
Najbardziej chodzi mi o to czy ktoś może próbował takiego rozwiązania i z jakim skutkiem.
Wiem, że za ok 400zł można zakupić pełnoprawny stacjonarny odtwarzacz Bluray, ewentualnie komputerową nagrywarkę lecz to kwota dwa razy wyższa i w przypadku odtwarzacza stacjonarnego kolejny klocek na biurku a nagrywarki do PC potrzeba włączonego kompa co tez do końca mi nie odpowiada. Poza tym mając wydać minimum 400zł na jako taki odtwarzacz zastanowiłbym się już poważnie nad PS3.
 

fraglesiak

New member
Wydaje mi sie ze to nie wypali z powodu braku kodeka w systemie odtwarzacza w tv sam sygnał nic nie da bo to tylko strumień danych ale jak mówię to moja teoria trza to w realu sprawdzić... :|
 
Do góry