LG 42' LE 53 Series-wifi

Kamil_L.FC

New member
Witam, zakupiłem właśnie LEDa LG. Jest to LE53 Series. Podobno można korzystać w nim z wifi? W jaki sposób? Muszę dokupić adapter wifi na usb? Oprócz slotu USB jest jeszcze PCMCIA, próbowałem tam podłączyć kartę wifi PCMCIA z mojego starego laptopa (Compaq Armada) ale to chyba było bezsensowne bo chyba to nie na tym polega? (diody na karcie się zaświeciły) Jak uruchomić wifi i czy będę mógł normalnie przeglądać internet (Youtube, interia itp. np.?) Ile kosztuje ten moduł i czy dostanę go w neonecie? Bo na allegro nie widzę takiego, jedynie w google natknąłem się na wzmiankę o nim
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
Witam, zakupiłem właśnie LEDa LG. Jest to LE53 Series. Podobno można korzystać w nim z wifi? W jaki sposób? Muszę dokupić adapter wifi na usb? Oprócz slotu USB jest jeszcze PCMCIA, próbowałem tam podłączyć kartę wifi PCMCIA z mojego starego laptopa (Compaq Armada) ale to chyba było bezsensowne bo chyba to nie na tym polega? (diody na karcie się zaświeciły) Jak uruchomić wifi i czy będę mógł normalnie przeglądać internet (Youtube, interia itp. np.?) Ile kosztuje ten moduł i czy dostanę go w neonecie? Bo na allegro nie widzę takiego, jedynie w google natknąłem się na wzmiankę o nim


LG AN-WF100 TV Accessories - Wireless USB Adaptor - LG Electronics SA

można je dostać w NeoNe-cie i stacjonarnym i online

Adapter Wi-fi LG AN-WF100 - Akcesoria duże RTV - RTV duże - sklep NEONET.PL

LG AN-WF100 Adapter Wi-fi -- NAJTANIEJ OKAZJA (1359191446) - Aukcje internetowe Allegro


o ile u Ciebie jest zapinany na USB

ale wydaje mi się ze ta seria LE53xxx posiada tylko funnkcje Wireless Ready
 
Ostatnia edycja:

Kamil_L.FC

New member
Ok, a jak z przeglądaniem sieci? Na ekranie pojawia się jakaś wirtualna klawiatura sterowana pilotem? Takie strony jak YouTube czy np. facebook działają bez problemu?
 

LUPO78

Banned
PCMCIA w tym tv nie służy do wifi tylko do modułu warunkowego dostępu-jak chcesz zepsuć tv to wkładaj dalej wifi
tv ma tylko Wireless Ready wymień go jeżeli możesz na le5500 i będziesz miał netcast dlna wifi
 
Ostatnia edycja:

fraglesiak

New member
To ja się podepnę mam model LE5500 i chcę się dowiedzieć czy to musi być moduł WIFI LG czy obsłuży każdy inny zewnętrzny moduł WIFI ?
 
Do góry