LED Sharpa, PDP Samsunga, LG czy jeszcze coś innego

karlus

New member
Witam,
Powoli mam już mętlik i sam nie wiem co lepsze. Poszukuję czegoś z 3d, 46-50'', DVB-S, z internetem i innymi bajerami. Generalnie wolę kupować z zachowaniem zdrowego rozsądku i dobrym współczynnikiem cena jakość. Budżet to ok. 5000 zł.

Pokój o wymiarach 7mx5m, tv będzie wisiał na ścianie krótszej w lewym rogu pokoju, a okna są dwa na ścianie dłuższej po prawej od tv. Okna od strony północnej. Odległość od tv ok 3-3,5 m
Ostatecznie mam dwa typy które są różne bardzo od siebie.

Sharp LC-46LE830 E - ogólnie z tego co wyczytałem to niezły sprzęt i ma zadowalającą ilość opcji "internetowych", cena także jest całkiem miła.

Samsung PS51D8000 -plazma z bogactwem opcji samsunga. Czy gorsza dużo od Panasonica TX-P50VT30 czy TX-P46GT30?? Panasonic z tego co wyczytałem to jeśli chodzi o obsługę internetu to nie grzeszy funkcjami. Chodz jeśli do gt30 i ps 51 dołożyć okulary (bo chyba nie ma w zestawie) to cena już nie jest taka atrakcyjna.

Myślałem także o 46d7000 ale czy jest lepszy od sharpa o tyle, aby tyle płacić więcej??

Będę wdzięczny wszystkim za rzeczową pomoc w wyborze. Jeśli się gdzieś pomyliłem to wybaczcie, już mi się miesza to :fool:
 

divt

New member
Witam
Jetem posiadaczem jednego z flagowych modeli samsunga (LED 46d8000)- stanowczo odradzam zakup telewizora od tego producenta bez wcześniejszych kompleksowych oględzin. Moj egzemplarz wykazuje istotne braki w wykonaniu samej matrycy a o kontakcie z serwisem nawet nie wspomnę...
 
Ostatnia edycja:
Do góry