LCD do 4000zl

david7

New member
Witam!

Chce kupić TV
Wielkośc pokoju ok. 5mx3,5m
Odleglośc od ekranu : 2,5m-3,5m
Cena do 4000zl ,max 4300zl
TV podłączony byłby do Cyfrowego Polsatu -głównie sygnał SD oraz do komputera (HD)
Pokój dobrze nasłoneczniony
Myslałem na 37" -mysle ze ta wielkosc powinna byc dobra,ale nie wiem który wybrać.

Który z tych byłby lepszy???-a moze jeszcze inny????
Toshiba 37Z3030 4100zl
JVC 37 P80 3850zl
Sharp RD2 4250zl
Panasonic LZD85 4200zl

Proszę o Waszą pomoc!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z Twojej oferty odpada 37 RD2 - bo nie jest produkowany już dawno, Panasonic bo jest dużo problemów z podświetleniem matrycy.
Zostają JVC i Toshiba. Więcej możliwości i lepsze oceny zbiera JVC.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360&page=30

Widać wyraźnie ze nawet z odległości jednego metra czystość godna mistrza klasy cenowej. Informacje o awansie Radwańskiej do kolejnej rundy Roland Garros w Paryżu ucieszyły nas jeszcze bardziej
p1050726ka0.jpg



Ale decyzja należy do Ciebie.
 

alyjen

New member
Jak wypada JVC podłączony do komputera? Bo czytałem już gdzieś (chyba nawet u was) że to najsłabszy punkt tego telewizora.
 

david7

New member
Jeszcze myslę nad toshibą z3030 ale w wersji 42"-mozna ją dostac juz od 4600zł --czy nie byłaby zbyt duża do moich warunków
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
do Twoich warunków zdecydowanie 42" jest OK
ale jeśli 42Z3030, to sprawdź przed zakupem czy jestes zadowolony z kątów, bo skoro podajesz zmienna odległość siedzenia, to pewnie oznacza jakieś fotele bliżej TV, z boku...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do Sd z natury technologicznej lepiej zagra niższa rozdzielczośc natywna bo mniejsze jest skalowanie.
Ale ponieważ masz go podłączyć do komputera to wielkość 42" też jest dobra.
Zdjęcia Z 3030 duże - sprawdzisz wieczorem na portalu w testach.
Ale otwórz pozostałe porównania.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sprawdzaj gwarancje - bo wiele telewizorów nie ma gwarancji Polskiej.
Ochronisz wiele zdrowia :D . Wczoraj klient właśnie z JVC - ma olbrzymie kłopoty - ale gwarancję Polską ma. I pomogliśmy mu rozwiązać duży problem.
 

david7

New member
juz wprawdzie jestem zdecydowany ale jeszcze ostatnie pytanie i starcie :
37 JVC P80 czy Toshiba 40XF350 .Tosia wprawdzie nie ma 100Hz ale w teście wypada dobrze (jesli chodzi o skalowanie SD) a wygląd ma niesamowity.Który będzie lepszy???
 

david7

New member
Telewizor kupiony -JVC 73P80 ,teraz pytanie jaki kupić kabel żeby podłączyć kompa
 
Ostatnia edycja:
Do góry