lcd 37pfl5603d

buniusie

New member
Czy isnieje możliwośc oglądania filmów z usb jeżeli tak to poprosze o instrukcje co mam zrobic prubowałem wszystkiego mpg1 mpg2 nic może trzeba w menu serwisowym ustawic Prosze o pomoc z szczegółowymi instrukcjami co mam robic aby oglądac filmy
 

Jump

New member
Czy isnieje możliwośc oglądania filmów z usb jeżeli tak to poprosze o instrukcje co mam zrobic prubowałem wszystkiego mpg1 mpg2 nic może trzeba w menu serwisowym ustawic Prosze o pomoc z szczegółowymi instrukcjami co mam robic aby oglądac filmy

Istnieje możliwość, w gre wchodzi tylko mpeg1 i 2, USB FAT/FAT32, zmień nazwę pliku z filmem w katalogu głównym na SuperShopDemo.*(dokładnie taka pisownia) Film odpali się automatycznie po umieszczeniu pamięci w porcie USB :-o
 

michalbryl

New member
mam ten tv wystarczy zmienic katalog filmu o nazwie SuperShopDemo i startuje automatycznie,jednak jest to nie dopracowane brak mozliwosci wyłącz włącz z pilota brak przwijania i.t.p oraz problem po kazdym automatycznym starcie pendrive tv ustawia się fabrycznie chodzi tu o parametry obrazu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry