LC-40LE705EV czy Sony KDL-40EX500??

idek1984

New member
LC-40LE705EV czy Sony KDL-40EX500 czy Sony KDL-40EX700??

Jak w temacie. Staram się wybrać TV już od kilku tygodni i mam już tyle sprzecznych informacji, że sam nie wiem co zrobić... Jednego dnia jestem za Sharp'em drugiego za Sony'm. Poniżej kilka pytań:
- czym różnią się LC-40LE700E od LC-40LE705EV?
- czy nie przeszkadza matryca (lusterko) w sharpie (efekt odbicia)?
- jakość SD?
- słyszałem że Sharp ma kiepski głos, czy to prawda?

TV ma służyć do oglądania telewizji z kablówki, divxy, PS3.

Należy wziąć pod uwagę, że cena Sharpa 40' jest porównywalna z Sony'm 46... co też kusi.
Z góry przepraszam za niekompetentne pytania, ale jestem laikiem i nie chcę wydać 4 tyś bez sensu...

Pomóżcie prosze :???:
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
Podales za malo warunkow, szczegolnie odleglosci, katow bocznych oraz oswietlenia pomieszczenia. Jakosc SD na wiekszym TV bedzie subiektywnie gorsza. Oba przeskaluja dosyc dobrze, jak na LCD.
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Witam
Osobiscie kupilbym sharpa 705 to jednak full led a nie edge led jak w sony. Rozniac miedzy 700, a 705 podobno poprawiona czern, kąty. Sam chyba zdecyduje się na sharpa 46" model 705.
 

idek1984

New member
kiki, czy mam rozumieć przez to co napisałeś powyżej, że sharp lepiej radzi sobie ze skalowaniem sygnału SD?
a czy dobrą alternatywą byłby model 40hx700?

Skłaniam się jednak cały czas do Sony... Wszyscy dookoła powtarzają, że FULL LED to nowa technologia i trochę się waham... poza tym jak jest z tą jakością dźwięku SONY a Sharp??
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie podpowiem . Nie testowałem HX 700.
Będzie za kilka dni u nas wówczas postaram się coś powiedzieć - jak możesz to poczekaj.
Modele EX mam - i sprawdzałem.
 
Do góry