laptop z ps3 wizja na ŻYWO

dawid89ps3

New member
Witam mam pytanie czy da sie połączyć tak laptopa z ps3 (bez przewodowo ) by na żywo przekazywał obraz z laptopa do ps3 i bym mógł to oglądać na tv ??
Laptop Toshiba Satellite C660D-1HK
mam nadzieje że jest to jakoś możliwe
Proszę o pomoc !!
 

dawid89ps3

New member
wiem wiem ale nie oto mi chodziło mam już ps3 server. chodzi mi oto bym np. mógł widzieć ruch myszki na ekranie tv w tym samym czasie gdy robie to na laptopie. powiedzmy że jestem na google i przeglądam neta na laptopie a chce to wiedzeć na tv w czasie teraźniejszym
jest to możliwe ??
 

dawid89ps3

New member
hmmm... dzieki za rade ale nie oto mi chodzi :/ nic wiele sie nie dowiedziałem i nikt wiele mi nie pomógł a pytanie jest takie proste no nic bd próbował na innych forach
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Pytanie może jest i proste, ale Ty również jesteś prosty skoro tak prostego tematu nie potrafisz wytłumaczyć.

Pozdrawiam,
 

nimm2

New member
nie jest to mozliwe... jedynym wyjsciem jest podlaczenie laptopa to tv...
dziwie sie tylko bo cyber78 juz Ci odpowiedzial jakie jest najlepsze rozwiazanie... po co sobie komplikowac i podlaczac przez ps3?
 

sabun

New member
nie jest to mozliwe... jedynym wyjsciem jest podlaczenie laptopa to tv...
dziwie sie tylko bo cyber78 juz Ci odpowiedzial jakie jest najlepsze rozwiazanie... po co sobie komplikowac i podlaczac przez ps3?

Witam,
jest to możliwe. Takie możliwości daje VLC media player. Potrafi on streamować pulpit poprzez HTTP lub UDP.
Wykorzystuje się następnie PS3 media server który potrafi udostępniać strumienie poprzez DLNA do konsoli.

wygląda to tak:
Pulpit --> VLC media player -[stream HTTP]-> PS3 Media Server -[DLNA]-> PS3

Niestety efekt jaki ja uzyskałem nie był zbyt ciekawy z powodu dużych lagów, raczej nic poza prezentacją PowerPoint się nie uzyska w przyzwoitej jakości.

Z mojej strony nie była to komplikacja tylko jedyne wyjście na przeprowadzenia prezentacji na TV, mój laptop ma wyjście Display Port zamiast HDMI i miałem problem z adapterem.

sabun
 
Ostatnia edycja:
Do góry