Lampa XL 5200 do KDS i opinie o sklepie.

foamclene

New member
Cześć,
Czy ktoś z forumowiczów korzystał może z usług tego sklepu dlp lamps bulbs lighting supplies RPTV replacement hi def Tvs cages housing
To jedyny ze znalezionych, który oferuje przesyłkę kurierska (inne niestety tylko zwykła poczto co mnie niepokoi bo pudełko z lampa nijak nie zmieści sie w skrzynce no i brak gwarancji, że lampa do mnie dotrze). jak rozwiązujecie problem z zamawianiem lamp do tv?
(dadam, że cena w polsce to 1750 zl :) cena z przesyłką UPS w tym sklepie na lampę z żarówką Philipsa to 300$ czyli 900 zl).
 

foamclene

New member
Zamówiłam oryginalna żarówkę Philipsa (taka jak miałam fabrycznie w TV) w tym sklepie Bluestar International Components, Ltd.
w piatek zamówiona w środę byla już u mnie :) czyli realizacja 4 dni (zwykłą przesyłka niestety, nie było innej opcji w tym sklpie - paczka nienaruszona jakims cudem :) z czystym sumieniem polecam zainteresowanym
koszt 400 zł wymiana w obudowie poszła gładko lampa zamontowana - działa :)
- uwaga na oszusta z allegro niezle bym sie nacięła na bezamrkową dziwnie wyglądającą lampę z nieoznakowaną bezfirmową żarówką za ponad 800 zł, na szczęscie jestem z wawy i umówiłam sie na odbiór osobisty uff umoczyłabym niezle - sprzedawca twierdził, że to oryginalny produkt sony - taki jest opis jego aukcji - kpina!

lampka_KDS55_2.jpg


lampka_KDS55.jpg


lampka_KDS55_3.jpg


lampka_KDS55_4.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry