kupno tv w polsce i uzytkowanie w uk

Witam, jako ze w UK juz praktycznie nie mozna kupic plazmy Panasonica, zastanawiam sie nad kupnem w Polsce, mam pytanie, czy bede mial jakies problemy z odbiorem czegokolwiek lub z jakimis funkcjami?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Już kilkanaście osób kupiło plazmy w Polsce i dostarczone zostały do UK.

To dzisiejszy wpis Piotra który zamówił plazmę Panasonic 50St60
Witam.


Panasonic dojechał w sobotę.
Chyba nie będę oryginalny mówiąc, że robi fenomenalne wrażenie, nawet wyłączony.
Mam jeszcze jedno pytanie. Z tego co widzę skalibrowany jest tryb "Prawdziwe kino" 2D na HDMI 2. Czy mogę te ustawienia "skopiować" do pozostałych wejść i 3D ?
Pozdrawiam
Piotrek

----------------------------
Więc wszystko działa bez zarzutu.
 

FunkyKoval

New member
Bez reklam
Witam, jako ze w UK juz praktycznie nie mozna kupic plazmy Panasonica, zastanawiam sie nad kupnem w Polsce, mam pytanie, czy bede mial jakies problemy z odbiorem czegokolwiek lub z jakimis funkcjami?

Zobacz w sklepach Richer Sounds. Ja kupywalem swoj tydzien temu. Na 100% maja je jeszcze w magazynach. Obecnie RS ma te telewizory w cenach promocyjnych.
 

sentyzibi

Well-known member
Oj, kolega chyba sprawdzał tylko w marketach jak Currys czy PC World ( jeden pies, bo oni teraz razem ), bo w specjalistycznych sklepach są jeszcze normalnie dostępne i na dodatek zawsze tańsze lub w promocjach.. RS wiedzie prym, ale jak kolega z okolic Manchester to w Ashton jest sklep równie tani - przedstawiciel Panasa i dają nawet 7 lat gwarancji - http://www.tps.uk.com/
Oczywiście jeśli sprowadzenie z Polski jest korzystniejsze cenowo, to moim zdaniem nie ma dylematu - zamawiaj w Polsce.
 
sentyzibi, wysle Ci browara jak znajdziesz plazme panasonica w currys, tam juz od dawna tylko ledy i lcd:(, a po za tym po 10 latach zamieszkiwania UK, musialbym byc albo bardzo bogaty albo bardzo glupi zeby cokolwiek kupic w currys:-D. Jeszcze sie nie spotkalem z towarem którego bym nie znalazl taniej w sieci niz w tym sklepie. Richer Sounds poznalem jeszcze zanim przyjechalem do UK, problem w tym ze ja urzeduje sobie w Szkocji i nie mam ani czasu ani zbytniej ochoty na wycieczki do anglii po tv, a po rozmowie z KIKI, okazalo sie ze zdecydowanie korzystniej przedstawia sie kwestia kupna tv w polsce:-D, nie mniej jednak dziekuje bardzo za podpowiedzi
pozdrawiam
 

sentyzibi

Well-known member
Luzik. Jeśli korzystniej od Kiki'ego, to nie ma się nad czym zastanawiać - tylko zamawiać. A jak już będziesz bardzo bogaty, to w dalszym ciągu nie bądź głupi i nie kupuj w Currus. Ja wspomniałem tylko o tym markecie, bo tam już dawno nie sprzedawali plazm Panasa.
Pozdrawiam... i poprawy pogody życzę;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są dostępne.
Cena dla niebieskich, dobrze przygotowane do transportu.
Polskie aplikacje.
 
sentyzibi teraz dopiero zauwazylem ze mamy identyczne tv:), nie wiem jak Ty ale jak juz mam g15 ponad 4 lata i nadal dobrze sie na nim oglada, niestety doskwiera juz brak usb i innych rzeczy dlatego czas na cos nowszego.
A tak na marginesie pogoda u mnie nie najgorsza a juz napewno o wiele lepsza niz w Angli:grin:
pozdrawiam
 

sentyzibi

Well-known member
Mój TV też już prawie pięć lat świeci u mnie i jestem bardzo zadowolony, choć przydałoby się kilka cali więcej. A pogody w takim razie zazdroszczę, bo w okolicach Manchester deszcze od kilku tygodni. Powodzenia z zakupem nowego Panasa.
 

Globusx

New member
Witam.
Widzę że wypowiadał się tutaj ktoś z Anglii. Chciałbym dowiedzieć się jakie sklepy sprzedające audio na terenie Anglii polecacie? Szukam Panasonic TX-P65VT65E w jak najniższej cenie, póki co znalazłem za £2550 ale to i tak sporo więcej niż w Polsce.

Może też możecie polecić jakieś rzetelne firmy przewożące paczki z Polski do Anglii gdyby przyszło mi kupować w Polsce?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam.
Widzę że wypowiadał się tutaj ktoś z Anglii. Chciałbym dowiedzieć się jakie sklepy sprzedające audio na terenie Anglii polecacie? Szukam Panasonic TX-P65VT65E w jak najniższej cenie, póki co znalazłem za £2550 ale to i tak sporo więcej niż w Polsce.

Może też możecie polecić jakieś rzetelne firmy przewożące paczki z Polski do Anglii gdyby przyszło mi kupować w Polsce?

Kolego mysle ze to zaden problem dla firm ktore takie uslugi swiadcza, w koncu sprzet tez plynie w kontenerach chocby z USA, Chin itp. i jakos to dochodzi do Polski czy innych krajow.
 

Globusx

New member
Pewnie że nie jeden kurier da sobie z tym radę ale czasem zdarzają się niechciane niespodzianki których wolałbym uniknąć :)

Nadal prosiłbym o pomoc w poszukiwaniu dobrego i taniego sklepu z rtv w Anglii. Póki co directtvs wychodzi najtaniej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie firmy które od nas odbierały w 100% wszystko było załatwione profesjonalnie.
 

sentyzibi

Well-known member
Witam.
Widzę że wypowiadał się tutaj ktoś z Anglii. Chciałbym dowiedzieć się jakie sklepy sprzedające audio na terenie Anglii polecacie? Szukam Panasonic TX-P65VT65E w jak najniższej cenie, póki co znalazłem za £2550 ale to i tak sporo więcej niż w Polsce.

Może też możecie polecić jakieś rzetelne firmy przewożące paczki z Polski do Anglii gdyby przyszło mi kupować w Polsce?

Jak na angielskie warunki to dobrą cenę znalazłeś, lecz jeśli w dalszym ciągu to dużo więcej niż w Polsce to chyba odpowiedź nasuwa się sama.
 

digitalus

Banned
Witam
Trzeba pamietac z uk jest standard dvb-t2.Tylko telewizor przeznaczony na rynek brytyjski bedzie odbieral programy z telewizji naziemniej.Koncowka B
Jesli korzystasz z turera satelitarnego i nie nasz zamiaru ogladac programow z dvb-t2 to mozesz kupic telewizor przeznaczony na rynek europejski czyli koncowka E
 

Globusx

New member
Jak na angielskie warunki to dobrą cenę znalazłeś, lecz jeśli w dalszym ciągu to dużo więcej niż w Polsce to chyba odpowiedź nasuwa się sama.

No niby nasuwa się sama ale liczyłem może że ktoś jednak ma jeszcze tańszy sklep :)
Jedyne co może tylko kusić by kupić w Anglii to to że większość sklepów tylko żeby to sprzedać daje Ci możliwość rozłożenia całej kwoty od 6 do 12 rat 0% :)

Witam
Trzeba pamietac z uk jest standard dvb-t2.Tylko telewizor przeznaczony na rynek brytyjski bedzie odbieral programy z telewizji naziemniej.Koncowka B
Jesli korzystasz z turera satelitarnego i nie nasz zamiaru ogladac programow z dvb-t2 to mozesz kupic telewizor przeznaczony na rynek europejski czyli koncowka E

U mnie telewizja jest na ostatnim miejscu więc nawet trochę mi to nie przeszkadza :)
 
Raczej zapomnij, że kupisz ten model taniej w UK, chyba że Richer Sounds będą go mieli na wyprzedaży ale nawet wtedy cena nie będzie niższa niż w Polsce. Dobra rada: napisz do KIKI, gość przebija na dzień dzisiejszy ceny w UK i to naprawdę sporo:)

A tak odchodząc troszeczkę od tematu, to byłem ostatnio w Richer Sounds, z kolegą bo kupował serie G Panasonica, jako, że też zastanawiam, się nad kupnem pokechałem z nim zobaczyć na żywo jak się prezentują te nowe plazmy. No i chyba zle zrobiłem bo odniechciało mi się plazmy... Pomiędzy serie G i serie V wsadzono oleda LG ( nie pamiętam modelu). Nie wiem ilu z Was widzało już obraz na żywo z oleda ale ja dopiero pierwszy raz miałem okazję to zobaczyć. Powiem tak, to jest prawdziwy kosmos!!!, osobiście muszę powiedzieć że czegoś takiego jeszcze nie wiedziałem, róznica pomiędzy plazmami i oledem to jakby cofnąć się z 50 lat do tyłu. Razem z kolegą zbieraliśmy szczęki z podłogi. Do tej pory myślałem że kolory w plazmie są naprawdę naturalne, to co zobaczyłem na oledzie to przeszło moje najśmilsze oczekiwania. Ostrość, naturalność barw, można odnieść wrażenie że to wszystko jest żywe. Od razu zaznaczam że nie wchodziłem w żadne ustawienia ani plazm ani tego oleda. Oczywiśćie cena byłą również kosmiczna jak dla mnie, ale są tu ma forum maniacy, którzy wywalili na serie Z ok 20tys, a ten oled kosztował w przeliczeniu ok.25tys, czyli różnica nie wielka a porównywanie oleda do plazmy jest po porostu bezsensu. Wiem że seria Z to nie seria V ale tak się składa że w tym sklepie również była seria Z tyle że naprzeciwko oleda, więc nie mogłem aż tak dokładnie porównać obrazu, chociaż wystarczyło rzucić okiem na plazme i na oleda i wszystko już było jasne.
Co do plazmy serii G, bo kolega ją kupił i póniej cały wieczór ją testowaliśmy. Kolega przesiadł się ze starej plazmy Panasonica th37px80, tak więc mogło by się wydawać że zemdleje z zachwytu. Przetestowaliśmy kilka płyt dvd i kilka blue-ray(koncerty i filmy). Nie będe tutaj się rozpisywał nad wszystkim ale w okolicach godziny 2.00 jak się już zbierałem do domu zapytałem go co sądzi o nowym nabytku, powiedział cytuję" dupy nie urywa". Sam od siebie mogę tylko dodać że po tych wszystkich zachwytach jakie krąża na tym forum w opisach obrazu nowych plazm Panasonica, czuję się zawiedziony, chyba spodziewałem się czegoś lepszego...

 
Ostatnia edycja:
Do góry