Kupno pj na śląsku gdzie moge zobaczyć przetestować?

GracX

New member
Bez reklam
Witam jak pewnie wielu z was już wie jestem zdecydowany na któryś z modeli

benq w700
benq w1000+
optoma gt750
optoma hd20

gdzie moge pojechać kupić ale i przetestować pj ? pieniądze czekają jestem zdecydowany ale w mm u mnie w mieście(rybnik) nie ma nawet jednego pj 'wywieszonego' chciałem chociaż zobaczyć jakiś zbliżony cenowo DLP jak wyłapuję tęcze.nic nie dość ze 3 pj z biedą to 2 lcd 1 led wszystko w kartonach. może ktoś w forum kupował w jakimś większym mieście/centrum handlowym gdzie można zobaczyć chociaż jak wyświetla jestem zdecydowany każdy z powyższych ma dla mnie jakieś + jeśli były ze 2 na stanie byłoby super na pewno z jednym z nich wyjdę ze sklepu tylko pytanie gdzie? proszę o pomoc w ciemno zamawiać dlp to chyba ryzykowny pomysł..
 

zibi61

New member
Popytaj w Super AV w Tychach. Jak ja kupowałem mój projektor 3 lata temu, to mogłem pooglądać u nich i wybrać co chcę. Ale z tego co widzę na stronce to Twoich modeli nie mają.
 

Monkin

New member
Bez reklam
Firma Intertype pl w Mysłowicach, czyli masz ok. 50-60 km. Pan Krzysztof jest bardzo miłym facetem i służy radą. Na pewno ma obie optomy, viviteki i sharpy. Co do benków nie wiem, ale mnie mówił, że może sprowadzić każdy model i pokazać u siebie w akcji na miejscu. Kupowali u niego ludzie z forum i są zadowoleni.
 
Do góry