Który serwis Samsunga we Wrocławiu ?

marecki6

New member
Bez reklam
Mam pytanko do ludzi z Wrocławia - czy ktoś korzystał z serwisu Samsunga ? Mam prawdopodobnie do wymiany matrycę ale chciałbym zminimalizować odmowę naprawy z powodu np. wymyślonego powidoku więc zastanawiam się który serwis będzie lepszy: tivis czy ohm2 ?
 
Ostatnia edycja:

marecki6

New member
Bez reklam
odpowiem sobie dla potomnych :) telewizor został zabrany w poniedziałek przez serwis TIVIS a dzisiaj jest już po wymianie matrycy i wraca :) muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony tempem pracy serwisu ... co ciekawe usłyszałem od serwisanta, że aktualnie nie wymagają już karty gwarancyjnej pomimo, że Samsung wskazuje ten dokument jako wymagany (szkoda, że o tym nie wiedziałem bo specjalnie czekałem prawie miesiąc na sprowadzenie takiej karty przez sklep)
 

marecki6

New member
Bez reklam
jak o to pytałem to wszyscy zarzekali się że nie ma takiej możliwości chociaż czytałem może nawet twojego posta Maxan, że tak właśnie było. Nie mniej jednak może okazać się, że czeka mnie ponowna wymiana bo po odjeździe gościa z serwisu zauważyłem, że jeden piksel w nowej matrycy miga nie mogąc wyświetlić na stałe danego koloru więc pewnie za niedługo całkiem się wypali ... no i mój entuzjazm już opadł, czekam na decyzję czy wymienią matrycę czy będą chcieli się wykpić normami Samsunga co do wypalonych pikseli. A co do wymiany w domu to dzisiaj usłyszałem, że nie ma nawet opcji aby najpierw zamówili matrycę a dopiero po otrzymaniu części zabrali telewizor.

Edit:

Serwis kazał mi zmierzyć matrycę i odległość piksela od krawędzi także będą próbować wykpić się normami Samsunga ... ostatni raz kupuję coś tej firmy
 
Ostatnia edycja:

marecki6

New member
Bez reklam
serwis w oparciu o wytyczne samsunga stwierdził, że w danym miejscu może występować jeden taki piksel ... podobno gdyby był 2cm niżej wymiana matrycy byłaby konieczna ...
 

marecki6

New member
Bez reklam
informacja dla potomnych z Wrocławia... jeżeli zgłaszacie usterkę to nie róbcie tego przez infolinię Samsunga tylko bezpośrednio w serwisie i niech to będzie serwis Ohm a nie Tivis - m.in. z tego powodu, że serwis Ohm w odróżnieniu do Tivis jest w stanie wykonać naprawę w domu i wysyła do sprzętu technika a nie kierowce (bądź co bądź miłego), który nie jest w stanie nic powiedzieć
 
Do góry