który "nad" do psb t6 tower?

krisl78

New member
Witam!
Zbliża się zakup sprzętu do do stereo i kd i niestety mam mały dylemat jezeli chodzi o wzmacniacz. Kolumny już wybrałem, sa to PSB T6 tower, jeśli chodzi o wzmacniacz to na pewno nad, tylko nie wiem który, czy wystarcza tańsze modele jak np C 320 bee, c325bee, c326bee, czy jednak one nie pociagna odpowiednio tych kolumn i konieczny bedzie zakup mocniejszego modelu czyli c350, c352 ew. c356bee. Sprzet będzie stał w salonie 30m2.
Odłuch robiłem na sporo droższym modelu c375bee, troszke inna półka cenowa ale mysle ze charakterystyka grania powinna byc podobna.
Doradźcie proszę
z góry dzieki
Pozdrawiam
 

WiTT

New member
Bez reklam
Firma PSB to w zasadzie NAD - ale to pewnie już wiesz skoro wybrałeś tą firmę i te kolumny ;) Zatem jeśli mają z czymś dobrze grać.. to będzie to NAD :D

Same zaś kolumny firmy PSB są raczej bardzo mało popularne w Polsce, więc ciężko będzie o opinie.

Jeśli chodzi o wzmaki - ja bym do tej klasy kolumn dobrał coś z półki C356. Choć nie mają wg. specyfikacji jakiś wielkich wymagań kolumny, to tak duże skrzynki na tak sporym metrażu, zasiliłbym prądem :)
 

krisl78

New member
Firma PSB to w zasadzie NAD - ale to pewnie już wiesz skoro wybrałeś tą firmę i te kolumny ;) Zatem jeśli mają z czymś dobrze grać.. to będzie to NAD :D

Same zaś kolumny firmy PSB są raczej bardzo mało popularne w Polsce, więc ciężko będzie o opinie.

Jeśli chodzi o wzmaki - ja bym do tej klasy kolumn dobrał coś z półki C356. Choć nie mają wg. specyfikacji jakiś wielkich wymagań kolumny, to tak duże skrzynki na tak sporym metrażu, zasiliłbym prądem :)

Dzięki za posta, jak piszesz NAD zgrywa sie super z tymi kolumnami wg mnie oczywiście , same zaś PSB po odsłuchach nie miały jak dla mnie konkurencji w klasie cenowej do 6tys (takich słuchałem)
Pozostaje kwestia wyboru optymalnego wzmaka, na amerykańskich forach piszą, że nady 325bee i 326bee spokojnie napedzają te kolumny z tym, ze nie było info na jakim metrażu.
Oczywiście mocy nigdy za wiele :grin:
Pomyślę jeszcze
 
Do góry