Który model wybrać

bugger

New member
Witam! Zastanawiam się nad kupnem jednego z tych modeli
42ld565
42ld650
42ld550
42ld465

Prosze osoby które są obeznane w temacie o pomoc. Te modele są bardzo zbliżone do siebie funkcjonalnie i cenowo, ale mam kilka pytań:

Na którym z nich obraz będzie najlepszy (model465 jest 50hz reszta 100hz, ale czy ta różnica naprawdę jest wyczuwalna?)

Jak to jest z podłączeniem do internetu? Który z nich można podłączyć i co to podłączenie daje? Czy normalnie można korzystać z google, facebook, wykop? Widziałem jakąś opcje netcast, ale mało o tym w sieci.

Który byłby lepszy do oglądania filmów z USB, bądź z pc, bo mam zamiar też podłączyć tv pod pc.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, niestety nie mogłem nigdzie znaleźć info na te tematy


Chyba że macie pomysł na jakiś inny model. dane jak tv będzie używany:
Chciałabym by telewizor był FullHD, posiadał porty usb, hdmi i przydałby się chinch na zestaw 5.1 odtwarzał pliki .mkv, divx i napisy z polskimi znakami bez opóźnień lub zbyt szybko. Cenna również byłaby możliwość podłączenia dysku zewnętrznego (czytałam opinie, że w np. telewizorze Sony 40ex402 nie dzialaja zbyt dobrze, a najlepiej prosiłabym o komentarz w tej sprawie posiadaczy).

odległość od ekranu: 2-3m
jak słońce świeci w pokoju: słabo
Jak duży jest pokój: 4,5 x 4,5
jaki masz obecnie telewizor: samsung syncmaster t240 (lcd)
jakie programy najczęściej oglądasz: rzadko, częściej PC i internet
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem: 30% w dzień 70% wieczorem
preferowana wielkość telewizora: 42-46"
preferowana marka: dowolna
czego nie lubisz w telewizorach: brak
jakie urządzenia będą podłączone: PC!!!!, Nintendo Wii, ruter, w przysżłości tuner cyfrowy
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 10%/90%
jakimi złączami: hdmi, usb, chinch
jaki masz sygnał: standard, nie HD
ile programów HD: 0
ma stać czy wisieć: stać
jaka klasa cenowa: 1600-2200
 
Ostatnia edycja:

bugger

New member
A czy wiecie moze czy LG planuje jakąś rozbudowę tej opcji Netcast? Na Samsungach w Internet@tv podobno powstają widgety prywante (pierwszy powstał w Polsce) i rozbudowuje się ta opcja w tv. A jak w LG? Coś wiadomo na ten temat?
 
Do góry