Który model wybrać

seth12

New member
Zastanawiam się nad którymś z tych modeli:
LG32LD420
LG32LD450
LG32LD465


Z tego co się doczytałem różnią się wagą, sposobem montażu i ceną o parę zł. Którego z nich wybrać, czy może inny od konkurencji? Czy wszystkie modele z listy mają wyjście antenowe RF? :-?
Z góry dziękuje za opinie i rady.
 

przemoprzem

New member
Ja kupiłem przed świętami 42LD465 i jestem zadowolony. Więc z tych trzech polecam model 32LD465 przede wszystkim super opcja odtwarzania filmów HD przez USB. Niby w innych modelach da się odblokować to USB, ale jeśli różnica w cenie to kilka zł to nie ma sensu ryzykować problemami z utratą gwarancji.

Cała seria LG LD to jest chyba to samo jeśli chodzi o bazę - różnią się właśnie opcjami no i są 50 Hz i 100 Hz. Więc kieruj się ceną i opcjami jakie tv oferuje i tyle.

Ja bym brał 32LD465 ze względu własnie na filmy HD które chodzą bez problemu. Na początku myślałem o podpinaniu laptopa do tv, ale za dużo z tym zabawy i niektóre filmy z laptopa mi się tną, a na TV jak na razie żaden. Co prawda to gniazdo USB jest z boku, ale niezbyt fortunnie umiejscowione. Jednak dużo wygodniej jest dokupić jakąś przedłużkę USB (ja mam ok 0,5 m).
 

maxsp2

New member
Witam! Polecam wybrać LG 32LD465 Jest to następca 450 z jednym istotnym dodatkiem - wsparcie dla odtwarzania DivX HD i MKV za pomocą USB.
Pozdrawiam
 
Do góry