Krzywy 55G13LA

bdronka

New member
Witam,

powiesiłem na ścianie 55G13LA, jednak pomiędzy ścianą a telewizorem po środku jest przerwa ok 5 mm, kiedy na dole i góry dotyka ściany. Przykładając coś prostego do ekranu, widać że nie jest idealnie prosty - jest to lekki łuk wypukły.

jak to wygląda u was? telewizor jest prosty czy lekko wygięty?
 

bdronka

New member
Aktualizacja: telewizor przestał działać (ekran zaczął migać w różnych kolorach, w głośnikach trzaski, teraz w ogóle już się nie włącza). NIGDY więcej LG!
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Telewizor powinien być prosty. Jest na gwarancji? Zgłoś reklamację.
Zepsuć się może sprzęt każdej marki.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Hmm, dziwne z tą krzywizną. Może wypowie się ktoś posiadajacy ten model.
A zdjęcie da się wrzucić, tylko masz za mało postów.
 

emigrant

Member
Czemu każdy kupuje Lg jak jest Panasonic z serii JZ1500, czy JZ2000 z praktycznie fabrycznie referencyjnym obrazem. Nie trzeba nawet robić kalibracji. No dobrze, Panasonic nie umie dźwięku DTS, ale Lg też nie umie. Za to Panasonic umie HDR10+ a Lg nie.
Też nastawiałem się na Lg, ale jednak będę wybierał między Sony a Panasonic. Póki co, czekam na styczniowy CES.
 

SDman

Banned
Czemu każdy kupuje Lg jak jest Panasonic z serii JZ1500, czy JZ2000 z praktycznie fabrycznie referencyjnym obrazem. Nie trzeba nawet robić kalibracji. No dobrze, Panasonic nie umie dźwięku DTS, ale Lg też nie umie. Za to Panasonic umie HDR10+ a Lg nie.
Też nastawiałem się na Lg, ale jednak będę wybierał między Sony a Panasonic. Póki co, czekam na styczniowy CES.
Najlepszy obraz bez dwóch zdań z pudełka ale Panasonic ma lub prawie nie ma dobrego
smart TV i do tego nie jest "eco" aby wyłączyć obraz trzeba 11 kliknięć :-?. Moim zdaniem to powody, które napędzają LG i inne marki.
 

emigrant

Member
No to zostaje Sony. Poza tym po co komuś jakieś dobre smart tv? Liczy się jakość obrazu i aby działał Netflix i DLNA. Reszta to niepotrzebne rzeczy, śmiecie, których i tak nikt nie używa.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie do końca śmieci. Jest Apple TV, Prime Video - z lepszą jakością niż Netflix. Jest Rakuten, Player itp. Ludzie z tego korzystają. Nie każdy chce dokupić kolejne urządzenie smart box.
Także dobrze, że mamy wybór.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dlatgo tak jak napisałem dobrze, że mamy wybór. Każdy kupuje to co chce i co mu pasuje. Co do Netflix - ja też z niego zrezygnowałem na rzecz innych serwisów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Te wygięcie, mogło być przyczyną uszkodzenia.
LG to dobra firma i spokojnie wymieni Ci na nowy.
 
Do góry