Konwerter 3D firmy Manta

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
W podanym już wyżej linku do opisu urządzenia -- będzie działać, pytanie ciśnie się na usta może trochę inne: z jaką "jakością" będzie działać?

(C)G
 

dawidk

New member
no to trzeba kupic warto nie wysoka cena i 4 pary okularow - w poruwnaniu do zakupu nowego projektora 3d niska - Jakosc 3d i tak nigdy nie powalala :)
 

Vaderus

New member
Bez reklam
No jestem arcyciekaw efektu. W końcu przecież pierwsze filmy 3D w kinach były właśnie przez te kolorowe okularki, to może w domu też by dało radę oglądać???
 

dawidk

New member
PROJEKTOR - Należy zastosować okulary migawkowe kompatybilne z danym projektorem 3D DLP.
TELEWIZOR - Umożliwia konwersję programu 2D z wykorzystaniem efektów 3D i oglądanie go przy pomocy telewizora 2D HDTV.
Należy zastosować okulary Red/Cyan.

ZALEZY OD urzadzenia wyswietlajacego - jezeli jest 3d rady to migawkowe jezeli 2d to RED/CYAN
 
Ostatnia edycja:

Vaderus

New member
Bez reklam
Nie mam tego "cudeńka" ale z ciekawości testowalem w weekend ResidentEvil3D z okularkami czerwono-niebieskimi z projektora. Efekt kiepski, więc dalej tematu nie drążę...
 

locutus23

New member
ja proponuje zanim kupisz cokolwiek zapuscic sobie kilka sampli 3d Red/Cyan

na przykład 3D VIDEO Knife 2 Red Cyan HD!!! - YouTube dodam ze do tego 3d Red/Cyan nie musisz miec zadnych przystawek itd... wystarczą okulary za + -10 zł mozna to nawet odpalić w zwykłym telefonie z przegladarką internetową i działa poprawnie, wyglada odjazdowo na starym telefonie.
Po ogladnieciu podejmij decyzje czy warto wydać 500+ zł
 
Ostatnia edycja:
Do góry