Konfiguracja TV Philips PUS8818 55 i 65''

Jasin8

New member
Witam,

Planuje zakup telewizora Philips PUS8818 55 lub 65''. Czytałem, że z jakością obrazu bywa różnie, głównie przez problem z jego kalibracją. Stąd zwracam się z prośbą o udostępnienie nastaw konfiguracyjnych dla tego telewizora w wiadomości prywatnej lub na e-mail jasin_8@wp.pl.

Pozdrawiam
Paweł.
 

PiotrekZas

Member
A nie zastanawiałeś się nad miniLED? Model 65PML9008. Kosztuje na półce tyle samo.na promocji co 8818. Pozatym zapytaj @kiki o ceny. Ja właśnie się zdecydowałem na miniLEDa bo promocja była nieziemska:)
 

Jasin8

New member
A nie zastanawiałeś się nad miniLED? Model 65PML9008. Kosztuje na półce tyle samo.na promocji co 8818. Pozatym zapytaj @kiki o ceny. Ja właśnie się zdecydowałem na miniLEDa bo promocja była nieziemska:)
Póki co zapytałem Go o nastawy do 8818.

Nie mogę niestety znaleźć recenzji PML9008. Czy jest lepszy od 8818? Doczytałem, że ma wyższą jasność obrazu. Jakie są Twoje wrażenia z jego użytkowania? Ceny w sklepach są troszkę wyższe niż 8818.

Ogólnie zastanawiam się jeszcze nad Samsung Q80C, ale w stronę Philipsa ciągnie mnie Ambilight.
 

PiotrekZas

Member
75PML9008 to nowa technologia mniLED ma wygaszanie strefowe ale na minus brak google TV.

Nie mam jeszcze TV bo dopiero dzisiaj kupilem :) Ale 75 cali @kiki zaoferował mi w cenie nie wiele wyzszej niz sklepowa 8818
 

barti2699

New member
Witam,

Planuje zakup telewizora Philips PUS8818 55 lub 65''. Czytałem, że z jakością obrazu bywa różnie, głównie przez problem z jego kalibracją. Stąd zwracam się z prośbą o udostępnienie nastaw konfiguracyjnych dla tego telewizora w wiadomości prywatnej lub na e-mail jasin_8@wp.pl.

Pozdrawiam
Paweł.
Jak wprowadzić tą konfigurację do TV?
 
Do góry